Çizimleriniz için harika renderlar alın - Yapay zeka

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu site ile bina çizimlerinizin renderlarını mükemmel şekilde alabilirsiniz. Üç farklı render almak için seçenek sunulan sitede dış çephe, bina içi ve kuş bakışı olarak kaliteli renderlar almanız mümkün. Mimari çizimlerle uğraşıyorsanız gerçekten inanılmaz çalışmalar imza atabilirsiniz.

İlgili site:

Hemen belirteyim site render almak için üyelik istiyor. Sağ üst köşedeki Sign Up butonuna tıklayıp bir e-posta adresi ve şifre girdikten sonra e-postanıza gelen linki onaylayıp üyeliğinizi başlatabilirsiniz, bu işlemler için 1 dakikalık süre yeterli. İstediğiniz kadar render alabilirsiniz ancak bir e-posta hesabı ile 30 adet render alma şansınız var. Hakkınız bittiğinde farklı bir e-posta ile devam edebilirsiniz.

Siteye girdikten sonra resminizi sürükle bırak veya ana ekrandaki büyük butona tıklayarak çiziminiz ekrana bırakıp Render butonuna tıklamak gerekiyor. Bilgisayarın gücüne veya çizimdeki detaylara göre yaklaşık 1 dakikada seçiminize göre 1'den 4'e kadar farklı şekilde harika resimler oluşturuyor.

Telefonunuzla çektiğiniz resimlerin de farklı renderlarını alabilirsiniz. Örneğin odanızda bir tasarım değişikliği yapmak istiyorsunuz, odanızın resmini çekerek farklı tasarımlar elde ederek fikir jimnastiği yapmanız da mümkün. :)

Benim çizimim şu :)
ev-cizim.jpg

Buna göre benim için oluşturulan renderlardan birkaçı şu.
render-ev2.jpg

render-ev3.jpg

render-ev4.jpg

Açıklama bölümüne taş duvar, ahşap kapı ve pencere yazdığımda ise şöyle bir renderlar ortaya çıktı
render-ev.jpg

render-ev-tas.jpg

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Artik Türkiyeye dünmek istiyorum ama biri bana böyle bir ev alip hediye edecek :)) yoksa imkansiz Vatana gelmek :))