• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Clubhouse Nedir?Clubhouse üyelik nasıl yapılır? Clubhouse davetiye nasıl alınır?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Clubhouse, Alpha Exploration Co. Yazılım şirketi tarafından geliştirilen bir sosyal ağ platformu olarak biliniyor. Uygulamanın içerisinde sesli sohbet odaları yer alıyor. Katılımcılar, sohbet odalarına dahil olup tartışmalar yürütebiliyor.

Ancak bu uygulamaya katılım sağlayabilmek için uygulamayı kullanan başka birinin davetiye göndermesi gerekiyor. Şuan sadece İOS'ta yer alan uygulamaya telefon numarası, ad ve soyad bilgilerini girdikten sonra gelen onay kodu ile kayıt olunabiliyor.
 

Enda

Neylersin!!!
V.I.P

Clubhouse üyelik nasıl yapılır? Clubhouse davetiye nasıl alınır? Yeni uygulama Clubhouse kullanılışı!


Clubhouse üyelik nasıl yapılır? Clubhouse davetiye nasıl alınır? Sosyal medyanın gündemine oturan yeni uygulama Clubhouse üyesi olmak çok basit. Mart 2020'de Twitter'a "sesli alternatif" olarak çıkan ve sadece davetle üye olunabilen uygulamanın haftalık aktif kullanıcı sayısının 2 milyona ulaştığı açıklandı.


CLUBHOUSE NEDİR?
Uygulamada müzik, sinema, kültür, teknoloji ve güzellik gibi konuların konuşulduğu pek çok sohbet odası var.
0

Her kullanıcıya bir kişiyi davet etme hakkı veriliyor. Uygulamayı kullanma sıklığına bağlı olarak bu sayı zaman içinde dörde kadar çıkabiliyor. Kullanıcıların "ellerine kaldırarak" söz aldığı uygulama sadece Apple'ın uygulama mağazasından indirilebiliyor.Uygulamanın gördüğü ilgi, koronavirüs salgınının küresel çapta sosyal iletişimi sınırlamasına ve "sohbet sıcaklığı" sunabilecek bir alternatif olmasına bağlanıyor.ABD'de aralarında Oprah Winfrey, Ashton Kutcher, Drake ve Jared Leto gibi çok sayıda ünlünün üye olduğu uygulamanın Japonya'da bir numaraya yükselmesinde ülkenin en büyük alışveriş sitesinin sahibi Yusaku Maezawa'nın büyük payı olduğu belirtiliyor.


CLUBHOUSE ÜYELİK NASIL YAPILIR?
Clubhouse, diğer sosyal medya uygulamalarının tam tersine davetiye sistemiyle üye kabul ediyor. Bunun için eğer siz bu uygulamayı kullanmak istiyorsanız daha öncesinde üye olan bir kullanıcının size davetiye göndermesi gerekiyor.
0

Fakat bunun dışında davetiyesiz ve telefon numarasıyla kayıt olmak isteyenler, bekleme listesine alınıyor. Eğer sıra gelirse üye olarak Clubhouse'a giriş yapabiliyor. Yani hemen üye olmak için davetiye gerekiyor. Ama eğer beklerim derseniz davetiyesiz de üye olabilirsiniz.
 
Top