Cumartesi günleri güzeldir, keyfini çıkaralım ne dersiniz :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Nihayet karadenizin hirçin kizi yesim bir cumartesi günü bos :-))
Uyandığımda ilk iş telefona baktım. Evet, evet, bugünün cumartesi olduğunu biliyordum ama yine de kontrol etmek istedim. Hayal kırıklığına uğrama ihtimaline karşı. Neyse ki, telefonum beni yanıltmadı. Bugün gerçekten 2 subat cumartesi!
Yataktan kalkmak için kendimi motive etmem gereken o pazartesi sabahlarını düşününce, cumartesi günlerinin ne kadar özel olduğunu daha iyi anlıyorum. Bugün, sorumluluklardan ve stresten uzak, tamamen kendime ayırabileceğim bir gün.
Peki, bu güzel cumartesi gününü nasıl değerlendireceğim? Hemen aklıma bir sürü fikir geliyor:
  • Uzun ve keyifli bir kahvaltı: Sabahları erkenden kalkıp, mis gibi kahvaltı sofrası hazırlayabilirim. Sıcacık ekmek, peynir, zeytin, belki de omlet... Bu keyifli kahvaltıyı, sevdiğim bir müzik eşliğinde yapmak da cabası.
  • Doğada yürüyüş: Hava güzelse, doğada yürüyüş yapmak harika bir fikir. Temiz hava ve yeşilliklerle iç içe olmak ruhuma iyi gelecektir.
  • Kitap okuma: Kitap okumak en sevdiğim hobilerden biri. Rahat bir koltuğa kıvrılıp, elimdeki kitapla kaybolabilirim.
  • Film izleme: Sevdiğim bir filmi izleyip, patlamış mısır keyfi yapabilirim.
  • Arkadaşlarımla buluşma: Cumartesi akşamı, arkadaşlarımla buluşup sohbet edebiliriz. Belki de birlikte bir film izleyebilir veya dışarıda yemek yiyebiliriz.
Seçenekler sınırsız! Bugün ne yapmak istediğime karar vermek tamamen bana kalmış. Tek bir şeyden eminim: Bugün harika bir gün olacak!

• Pazartesi sendromunun yerini cumartesi coşkusuna bırakması.
  • Uyku saatinin bir anda esnemesi.
  • Pijama ve eşofman altı giymenin artık ayıp olmaması.
  • Evdeki tüm işleri erteleme bahanesinin olması.
Cumartesi günleri güzeldir, keyfini çıkaralım :)
Benim gibi sabahin 05 kalkin 1 fincan kahveyi icin sonra alin elinize telefonu cerezforumda gezin :)) sonra bir otobuse carsiya eee nede olsa bu gün cumartesi ve yesim bos :))