• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

daha iyi bir site

sitenin daha güzel olmsını istiyorum bunu yaparmısınız?


  • Toplam katılan
    5
arkadaşlar çerezforum 2009 daki gibi yine aynı ama lütfen siteye daha iyi bir görünüm verin mesela araba resimleri koyabilirsiniz isterseniz istediğiniz gibi donatın:)
 

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Öncelikle hoşgeldin batman arkham...sitemizin görünüşünde genel olarak çok memnunuz...gözü yormayan hoş bir görünüşü var..araba resimleri demişsin...sence araba resimleri herkese hitap eden birşey mi..bana araba resimleri hiç de cazip gelmiyor..
 

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
arkadaşlar çerezforum 2009 daki gibi yine aynı ama lütfen siteye daha iyi bir görünüm verin mesela araba resimleri koyabilirsiniz isterseniz istediğiniz gibi donatın:)
2009 da vB 3.8.x versiyonunu kullanıyorduk. Hem görsel hem kodlama standardı olarak tamamen farklı bir sistem olan vB4.x sürümüne geçiş yaptık 2010'da.

Şu anda renk tercihinize göre iki farklı tema kullanabiliyorsunuz. Aslında 10'larca tema da yükleyebiliriz ancak bu üyelerce hoş karşılanmaz. Ayrıca forumda kullandığımız tema tamamen foruma özeldir. Tabii eklentilerle zenginleştirilebilir görünüm ancak görünümden ziyade içeriğe daha fazla önem veriyoruz.

Araba resimleri forumda oldukça fazla miktarda var aslında. Hem Motorlu Araçlar Dünyası bölümü hem de Resimler bölümü bu tür resimler için uygundur. İçeriğe katkıda bulunabilirsiniz...
 

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
öncelikle sen yenisin galiba=LL

ayrıca yeni bir değişim süreci geçirdik destur buna alışacağız ne değişmesi:D

ayrıyetten de sen çıkarsın araba resmi istersin diğeri gelir basketbol kimi gelir hayvan resmi ister zevkler renkler meselesi.

en iyisi sen kendine hafiften bir site yapmaya başla bizde ziyaret edelim:D
 
Top