Dehşete Düşüren Dev Çukur

cemree

=)=)
V.I.P
03.Haz.2010

Guatemalada Pacaya yanardağının patlamasıyla yaşanan doğa olayları büyük korku yaşattı.

Bundan sadece birkaç gün önce Orta Amerikada yer alan Guatemalada Pacaya yanardağı patladı ve ülke genelinde büyük korku yarattı. Oluşan korku ve panik sadece yanardağın patlaması sonucunda meyda gelen lav ve küller nedeniyle değil, meydana gelen akıl almaz doğa olayları nedeniyle de herkeste bir şok yarattı. Bu sayfada gördüğünüz fotoğraf akıl almaz doğa olayını en etkileyici şekilde aktaran görüntü olarak akıllara kazındı.

10 metre yükseğe kül püskürten Pacayanın etkilerinden insanları korumak için 2000 kişi sığınaklara yerleştirildi, 800 ev hasar gördü. Şaşırtıcı yer yarılması olayı ise Ciudad de Guatemala şehrinde meydana geldi. Yer altındaki su tünellerinin zaman içerisinde toprağı kaydırması ile güçsüzleşen bölge, yanardağın yarattığı basıncın etkisi ile dibe çöktü ve bu görüntüyü yarattı. Tüm dünya basını, bu olayı Cehenneme açılan kapı olarak yorumladı.

xwAJyRs.jpg

Yerel bir gazetenin iddiasına göre bu olay esnasında bir kişi hayatını kaybetti. Gördü tanıkları ise 3 katkı bir binanın bu çukurun içerisine düşerek gözden kaybolduğunu iddia ettiler. Yetkililer ise henüz bu iki bilgiyi de doğrulamadı.

Silj4fH.jpg

kOrEJAm.jpg

Papatya

V.I.P
V.I.P
Ben buradan bakarken dehşete düştüm... Oradakilerin halini düşünemiyorum açıkçası.
Allah büyük her şeyin bir sebebi elbette vardır...

Top Bottom