Eğer Bir Gün Yolunuz Bir Üniversiteye Düşerse…

Mavi Gül

ѕση_¢ıqℓıк
Özel üye
siz istisna diosunuz bende istisnalar kaideyi bozmaz diyorum ben iki tip kapalı tanıdım biri yengem dolmusa binmes kara pecelidir eniştemi ömrümde görmedim namahrem sayılıom die sakladı kocasını :D kendiside sadece eşinin arabasına biner kimselere göstermes kendini diğeride sözde kapalı kesim ortasına ben rastlamadım yengem gibi kapalılar namahreme girmez harem selamda isterler onlara tek tavsiyem madem örtünmek istiyorlar okulda açılsınlar kızlar için üni. açılsın bayan hocalar öğretsin bayanlar görsün saçlarını sadece :)

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
haa bak olur söyle açsınlar:) uçlara gitmeye gerek yok arkadaşım bin at bin deve değil bu daha kolay yolu varken niye bu kadar zorlaşsın ki.
konuyu farklı bir boyuta getirmiycem. sadece inancı dogrultusunda kapanmış ve çogunlugu müslüman ki tamammı bile desem yeridir böyle bir ülkede kendi ülkesinde ikinci sınıf vatandaş görmenin değerlerinin hiçe sayılmasının sonucu çıkan profil yukarıda anlatılan.

zevzek

zevzek®
Özel üye
konu çok uzadıda problem şu yabancı bir ülkede gidebiliyorda neden kendi ülkesinde gidemiyor ikincisi ben ilköğretimde veya anaokulunda kapansın kızlarımız demiyorum ama üni. özgür bi ortamdır küpe takan giriyorsa baş örtüsü takanda girsin bunu niye çarptırıyolarki anlamıyorum şöyle bi soru gelebilir küpe ne alaka ozamn ilk okuldada serbest etsinler küpeyi erkeğe :) hiç problem edilecek şeyler değil aslında bunlar ülkemi karıştıracaklarya başarıyorlarda vesselam :)