• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Galatasaray Ergün Penbe'den galibiyet yorumu

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Galatasaray'ı 2-0 yenerek büyük sükse yapan Hacettepespor'un teknik direktörü Ergün Penbe maçtan sonra şunları söyledi:

Galatasaray'ı 2-0 yenerek büyük sükse yapan Hacettepespor'un teknik direktörü Ergün Penbe maçtan sonra şunları söyledi:

"Maçtan önce futbolcularıma çıkıp cesaretle oynamalarını ve oyundan zevk almalarını istedim. Onlar da bunu yaptılar. Ekran başındaki milyonlara güzel bir maç izlettiğimizi düşünüyorum. Bol pozisyonlu bir maç oldu. Galatasaraylı futbolcular da gol pozisyonuna girdi ama onlar bugün biraz şansızdı. Biz bugün şanslı günümüzdeydik..

Daha önce de bu gol pozisyonlarına giriyorduk ama değerlendiremiyorduk. Bu takım kaliteli bir takım ve bana göre ligden düşmeyi haketmiyor. Sezon başında gelebilme ihtimalim olsa kafamdaki bazı futbolcuları takıma katabilir ve kulübün bütçesi doğrultusunda birkaç kaliteli isim alabilirdik. Ama bu şansı yakalayamadık.."

Top Bottom