• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Erkek saat modelleri

• Konuyu açan Konuyu açan RUZG4R
  • Açılış tarihi Açılış tarihi
Yok bu forumdaki erkekler saate karşı anlaşıldı :D ya en büyük abim takıyo ve bayılıyorum diğeride alıyo takmıyo hiç anlam veremiyorum :P

zaten bunlar takım elbiseyle takılabilecek saatler değil.daha çok spor giyim üzerine düşünerek atmıştım bunları.Zaten takılsa komik durur heral de

Takım elbise için düşünülecek saatler bence böyle olmalı

gerçekten forumun erkekleri saat sevmiyor bir daha bayan saati atacağım =))

bende saat ve güneş gözlüğü hastalıktır..maaşı yatırıyorum desem yeri gariplik bende galiba :D

Yoo hiçte değil, 4 tane saatim var hatta bir haftadır sürekli takıyorumda :) şimdi kolumun resmini çekip yayınlayım bari :P Ama söylediğim gibi uzun kollu giydiğimde kesinlikle saat takmam.

Herkesin beğeni anlayışı elbette farklı, saatler artık bir nevi aksesuar ve ben aksesuar olayına biraz soğuk bakıyorum sadece :)

Neden aksesuar olayına soğuk bakıyosun @YoRuMSuZ ben erkekte aksesurı destekliyorum saat fular gözlük ... yakıştırmak gerek tabii

Düzenleyen yönetici:
kesinlikle zevk meselesi bende yüzük,künye ve kolyeden nefret ederim mesela parmağıma takacağım tek yüzük evlilik yüzüğü olur heralde :D Saat ve deri bileklikleri ise (abartısız olacak tabi:) ) çok seviyorum:)

Geri