• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Evler

cemree

=)=)
V.I.P
Estetik açıdan baktığımızda, yaşadığımız evlerin görüntüsü ve oluşturduğu manzara bizler için son derece önemlidir. Çoğumuz ağaçlı ve ferah manzaralı evlerden hoşlanırken, kimimiz gizemli görünümleri severiz. Evlerimizin mesken tipi de görüntü açısından en önemli yere sahiptir. Betondan inşa edilmiş olanlar yerine, ahşap meskenler daha hoş ve doğal görünür.
Işte en güzel ev resimleri... hepimiz böyle manzaralı, hoş görünen yerlerde ikamet etmek isteriz.
çeşitli ev manzaraları, keşke yaşasam diyeceğiniz çok güzel evler...harika manzaralara sahip ev resimleri, çok hoşunuza gidecek şirin evler...
Büyük bir hevesle temizliğini yapıp bahçesinin bakımız yapacağımız çok hoş evler, en güzel ev fotoğrafları ...
Çok güzel sokaklarda çok güzel evler

d4JnA.webp

QwQVw.webp

Fotoğrafçılar
1: Julijan Kodric, 2: Gyzpunk, 3-4: Anoldent, 5: Cosestesse, 6: Vivien, 7-8: Kim Mason, 9: Murphb1220, 10: Joseph William Horner, 11: Lorna Jayne, 12: Madbar, 13: Kyra C., 14: Whateveryou, 15-18: Michèle, 19: Diegojack, 20: Millie Clinton, 21: Dorsett Studios, 22: Xenia Ayunova, 23: Pierre Pouliquin, 24: India d'Scarlett, 25: John Robinson, 26: Jacinta Moore, 27: Thomas Stone, 28: Alísa Kalyanova, 29: Cuba Gallery, 30: Wouter van Wijngaarden, 31: Imogen Cunliffe, 32: Giulia Benetti.

Beton bulokların içinde yaşamanın verdiği özlemmidir bilmiyorum ama hep bu tür evleri çok beğenmişimdir. Özellikle eklediğim resimdeki mekanı ve evi çok beğendim. Teşekkür ediyorum paylaşımın için @cemree. Ellerine sağlık.

Geri