• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Farz edin ki "O" Burayı Okuyacak Neler Yazmak İsterdin?

Şarkılar Hep Yalan Söyler Sevgili...
Şiirler Hep Bir Hayali Anlatır...
Satırlar...
Sayfalar Çoğu Zaman Kime Yazıldığı Belli Olmayan Mısralarla Doludur...
Yüz Yüze Gelip Konuşmayı Beceremeyen Yüreklerin Sığıntısıdır...
Hüzünlü Zamanlarda Tutunacak El Bulamayan Ellerin Tutanağıdır Kalemler...
Kağıt Onların Sıralarını Taşır Yüreğinde...
Şiirlerin Ardında Yazılamayan Mısralarda, Ya da Okunamayan Satırlarında Saklıdır...
Ama Hep Hüzün Kokar Yinede Aşk'ı Anlatan Mısralar...
İşte Böyle Şiirlerden...
Kalemden...
Kağıttan Sonra Yüreğimden Akıtarak Yazıyorum Bu Satırları Sana...
Yazarken Çoğaldığımı Hissediyorum...
Paylaşarak Çoğaldığımı...
Duyduğunu Sanıyorum Her Kelimenin Sana Yazıldığını Sevgili...
Hissediyorum Her Harften Sonra İçinde Bir Acı Olduğunu ve Hissedeceksin Ağlayan Harflerimi...!

O suyu bilerek dokmedim aslinda. Cicekleri sularken oldu? Ayrica nereden bilebilirdim ozel bir randevun oldugunu. Yazik oldu o guzelim saça sakala :rolleyes:

Sana;
Seni yanımda uyumaya yetecek kadar, yıllanmış hikâyelerimden anlatmak istiyorum.
Birlikte vaat edilmiş yeni diyarları bulmak ve orada yaşamak istiyorum sevgili.
Bazen hissettiklerim, kelimelerimin salgıladığı terdeki gözeneklere benzer,
Sen dolup taşsan da kocaman yüreğimde, içimde sana dair bir şey yok…

Avaz avaz bağırırken cehennemi suskunluğum, mevsimsiz açan güllerimde savaşırım ha bire!
Kaskatı olmuş yüreğimle bedeli çoktan ödenmiş yıllara meydan okuyor düşünceli gözlerim.
Sevdalı bir yürek alevlendiğinde nasıl tütsü gibi kokarsa,
Belki de bütün yaşam hoşça kal demekle geçiyor kum saatinden arta kalan zamanlarda…

Eger disinde maydonoz varsa ve herkes sana disinde maydanoz oldugunu soyluyorsa, hayir deyip inkar etmek yerine aynaya bakarak o maydonozu cikarman lazim.
Yani senin hakkinda herkes ayni seyi dusunuyorsa sorun 'herkeste' degildir sendedir.

Farkındayım haddimi aştım ama emin ol artık böyle bir şey olmayacak. Bu geceden sonra her şey senin istediğin gibi olacak.

Geri