• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Farz edin ki "O" Burayı Okuyacak Neler Yazmak İsterdin?

Ali bakkalın çırağı metin
Anlıyor halinden adamın
Metin nedir senin niyetin
Kap bakalım abine bir taze ekmek biraz zeytin

sana diyecek hiç bir sözüm yok oysa sen ne çok şey bekliyordun dimi..yok yok şaka..bi iki bişeyler dicem ama sonraa..:D

Sen ne tatlı bir kadınsın ya :D Olabilecek en saçma yerden girdin hayatıma ama iyi ki girdin şu birkaç saat daha katlanılabilir oluyor sayende :)) Bir şeyler anlatırken hareketlerini, mimiklerini izlemek bile çok keyifli. Hiç de yaşlanmıyorsun. Resmen idolüm oldun :p

Eski muhabbetleri kurcalarken sana rastlıyorum bu ara hep. Yüz yüze konuşmamız mümkün olmadığına göre buraya dökeceğim içimi. Vay be ilk zamanlar o kadar kızgındım ki bu an hiç gelmez sanıyordum.

Seninki ufacık bir tedbirsizlikti sadece. Yoksa her şeyi doğru yapmıştın, birkaç sene daha idare ederdik böyle. Ama o tedbirsizlikten sonra benim bunu mutlaka kurcalayacağımı tahmin etmeliydin (huyum kurusun). Sonrasında da her şeyi öğrendiğimi biliyordun, onca zaman bildiğim halde sustuğumu, sen istemediğin takdirde kimseye tek kelime etmeyeceğimi, sırların benle mezara gideceğini biliyordun. En azından öyle umuyordum. Yine de sustun. Ben sadece senden duymak istemiştim halbuki, sen anlat her şeyi istedim. Sana karşı hep açık bir kitap gibiydim çünkü. Sana o kadar çok şeyimi anlatmışım ki şimdi bir parçam sende kalmış gibi hissediyorum. Zamanı geri almak da mümkün değil tabii. Sen anlatmak yerine gitmeyi tercih ettin ama. Demek ki beni hayatına ortak etmek istemedin. Kurmaca dünyanda küçük bir rol verdin sadece.
Umarım şu an çok mutlusundur, kalpten istiyorum bunu inan hak ediyorsun. Ve umarım özlemiyorsundur cadılıklarımı. Ben hiç özlemiyorum seni çünkü. Kedi de özlemiyor. Mümkünse yılbaşında yazdığım o hikayeyi de sil gitsin. Belki sendeki kayıp parçam yine gelip beni bulur böylece.
Kendine iyi davran. Hoşçakal. ;;R

Son düzenleme:
Geri