• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Fon Müziği

tamam Allah razı olsun sizlerden iyi ki bulmuşum bu sayfayı bağımı koparmam sizlerden çok sevdim burayı gerçekten oh yaa çok şükür Rabbime

Halil Sezai - Paramparça
bulabilirmisiniz ?
Sadece yardım değil daha çok yardımlaşma platformuyuz. Arkadaşımız sizin için araştırmış bulmuş ama bunun karşılığında bari çalışmalarınızdan örnekler görseydik. Ya da tanımadığı insanlara emek sarfeden birilerinin bulunduğu foruma "elimdeki dokümanları forum içeriğine katkıda bulunmak, zenginleştirmek (burası bir dayanışma yardımlaşma platformu) amacıyla paylaşayım" gibi bir düşünceniz de vardır kanımca.

Evet radyocuyum EYGMR

Ben yetkili merci değilim ama bu konuya istekler için 10 konu yada 10 mesaj gibi, küçükte olsa bir katılım görmek isterim arkadaşlardan...vermeden almak ALLAH a masustur..
yada başka bir şart....vip yada özel üyelik gibi v.s

Galiba bana yardım etmiceksiniz o sözler yazıldığna göre allah razı olsun yinede kiminin duası kiminin parası demişler yinede allah razı olsun sizlerden

Galiba bana yardım etmiceksiniz o sözler yazıldığna göre allah razı olsun yinede kiminin duası kiminin parası demişler yinede allah razı olsun sizlerden

tabiki oluruz ama sizde bizlerle çalışmalarınızı paylaşmak isterseniz...para ve dua pek geçmiyor...en azından benim için...siz isterken daha rahat olursunuz bizlerde verirken daha bonkör...ben valla çok pintiyimdir bu konuda....
hem istediğimiz sadece paylaşım....aynı sizler gibi...

ben elimden geldiğince yardımcı olurum öğrenci insanın bazı konularda pek desteği olamaz ama bu durum okul hayatım için çok önemli o yüzden Allah'ın hikmeti bu sayfa çıktı ve sizlerden büyüklerimden yardım istedim sayfanızıda facebook adresimden paylaştım ve herhangi bir konu olduğunda sizleri önericem ister bana yardımcı olun ister olmayın çünkü iyi niyetliliğiniz yeter.Gerçekten Allah razı olsun böyle iyi insanlar olduğunuz için.belki bana bir yol gösterebilirsiniz şunu yaparsan bize faydan olur diye elimden geldiğince destek çıkarım Allah izin verdiği sürece

ben elimden geldiğince yardımcı olurum öğrenci insanın bazı konularda pek desteği olamaz ama bu durum okul hayatım için çok önemli o yüzden Allah'ın hikmeti bu sayfa çıktı ve sizlerden büyüklerimden yardım istedim sayfanızıda facebook adresimden paylaştım ve herhangi bir konu olduğunda sizleri önericem ister bana yardımcı olun ister olmayın çünkü iyi niyetliliğiniz yeter.Gerçekten Allah razı olsun böyle iyi insanlar olduğunuz için.belki bana bir yol gösterebilirsiniz şunu yaparsan bize faydan olur diye elimden geldiğince destek çıkarım Allah izin verdiği sürece

aksine asim431 bu forumda öğrenci v.s gibi unsurlar hiç önemli değil.... bizim gibi paylaşmayı sevmeniz ve bu konuda adım atmanız önemli....yoksa biinlerce konu paylaşılıyor bu forumda....ama bu konuya takmamın tek sebebi istekte bulunan arkadaşlar sadece istiyor...tekrar söylüyorum tabiki paylaşım bizim işimiz...neydi bak unuttum şimdi adminin imzası..biz işimize bakalımdı !galiba:)

Hosgeldin asım iyiniyet olsun yeterki paylaşım o zaman değer kazanır güzel vakit geçireceğin bir yerdesim keyifli forumlar diliyoruz.

Hoşbulduk caglayagmur inş. sizlerle çok güzel keyifli günler geçireceğimize inanıyorum tamda sosyoloji dersinden işbirliği konusunun açıklamasını okuyordum direk burası geldi aklıma güzel bir işbirliği içersindesiniz Rabbim gönlünüze göre versin aranıza katılmaktan mutluyum teşekkür ederim herşey için bir saygısızlık yaptıysamda özür dilerm herkesden

Geri