• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Gazete Baskılı Oje Tekniği

En kısa zamanda reklam olayını halledicem bende.

Buradan açıkça söylüyorum. Tırnak üzerinde ÇEREZFORUM yazısını görmek istiyorum :P

neyse ceremesi çekeriz :D

Harika...Gazete okumaktan sıkılıyordum, ama artık hiç sıkılmam... Havadisleri artık bayanların tırnaklarında arayacağım...:-) Bu arada kim düşünmüşse ki belli bir bayan bunu düşünen ama her kimse, yeni bir trend yaratmış belli.....

ilk defa gördüm bende him denesemmiki :) güzel görünüyorda bir sıkıntısı olabilir önce omuz ustunden okuyanlardan rahatsız olurduk şimdide tırnaklar olunca ne yaparızki :)

Örneğin başparmak tırnağı spor haberleri, küçük parmak tırğnağı magazin gibi kategorisel bir ojeleme yapılabilir :D

Ooo sabah günlük gazeteler gelince sıcak sıcak yapılmalı bu olayı ki iş, okul yolunda haberlere bakabilelim .. Ama yine mağdursunuz erkekler :)

Artık... Ülkede gazete okuma oranında müthiş patlama olur sanırım....:-). Bir de şöyle bir durum var, herkes köşe yazarı olmak ister... Gazetenizin köşe yazarı olabilirmiyim diye taleplerde olur tabi. Ya da ne bileyim reklam vermek isteyenler falan..Vesaire vesaire çoklaştırılabilir...:-)

Geri