• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Gazete Baskılı Oje Tekniği

Ee iki harfte olsa başarıdır. Sanki İbrahim Müteferrika herşeyi bir anda mı başarmıştı ? :D

Görelim şu iki harf çıkmış ilk gazete örneğini hem tarihsel gelişimini de belgelemiş oluruz demi :)

Ha bu arada bayanlar gazeteyi renklimi, renksizmi basıyorsunuz? Biliyorsunuz baskı kalitesi de önemli...Malum gençlik rekli....Neye nereye hitap edecek onuda düşünmek lazım, değilmi?

Arkası yarın..O da bir taktik amaç sürekli gazete okutmaksa, harfleri, kelimeleri teker teker yayınlarsınız...Okurlarda toplar cümle haline getirir ve okur.Bu arada sizlerde fazla yorulmadan baskı yapmış olursunuz...Hadi yine iyisiniz...

ya çıktı .. ojeyı surdum kurutmadan gazete yapştrıp kolnya döktum çıktı ama bıraz ojede cıktı şimdi tekrar denıyorum kagdın kuruyup kendılıgınden çkmasnı beklıcem :D bakalım sonuc ne olcak gazetede renklı bır resım vardı suan onu denıyorum :D

Daha olay başarılmadan satış-tiraj gibi kavramlar üzerinde duruldu Oh olsun başaramadınız işte :D:D:D

Geri