• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Goley Beşiktaş Stadyumu

dosminatos

Üyecik
Selam beyler,

Goley canlı yayınını izleme fırsatı buldum geçenlerde. İzlemeyenler için bilgi vereyim belki geri dönmeyi falan düşünürler çünkü ben bir sonraki yama geldikten sonra dönmeyi düşünüyorum.

Öncelikle yeni paketler geliyor bu paketler sanırım son zaman da eklenen Şanslı Messi ve Ronaldo paketlerinin benzerliymiş Şanslı Zlatan ve Buffon Paket.

Artık istediğimiz zaman mağazadan Uzman kartları süresiz şekilde alabilecekmişiz 2 tane uzman paketi geliyormuş.

Artık tüm modlarda kazandığınız zaman daha fazla altın gelecekmiş ki bu da güzel bir şey bana göre.

Şampiyonlar Ligine yeni bir zorluk modu eklenmiş sanırım bayağıda zormuş OG’ler falan bayağı zorlanıyorlarmış çünkü ama bana farketmez her türlü yenerim :D

Uzman ve Süper kartların altına efektler geliyormuş. Bende süper yok ama Uzman 3-4 tane var bayağı güzel olacak sanırım.

Beşiktaşlı değilim ama şöyle bir şey dediler. Beşiktaşın stadyumu ekleniyormuş. İsim vermediler ama sanırım İnönü stadyumunu yaptılar facebook ta falan görüntüleri var arkadaki ceylan öteli bile çizmiş herifler valla helal olsun.

3. Takım açılabilecekmiş artık sanırım.

Kiralama sistemi ile alakalı birşeyler söylediler. Arayüzü değişimiş galiba.

Diego Costa ve Daniel Sturridge özel tasarımı eklenmiş.

Arkadaşını davet et ve oyunda kalma etkinliği gelecekmiş bayağıda iyi ödüller varmış. He birde geri dönüş etkinliği var. 1 Aydır falan girmiyorsanız eğer ödül verecekmiş.

Canlı yayın linkini bulursam atarım sizede

Herkese iyi forumlar