• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Haftanın konuğu...Berenn

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Beni konuk ettiniz, teşekkür ederim. Şimdide müsadeniz olursa, beren arkadaşımızı konuk olarak öneriyorum. Ve yine müsadenizle ilk soru olarak, şunu soruyorum. Neden çerezforum? :-)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Konu açıldığına göre kabul ettiğini düşünüyorum :) O halde ilk soruyu ben de sorabilirim.

Seçim sonuçlarını nasıl değerlendiriyorsun ? :D

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Beni konuk ettiniz, teşekkür ederim. Şimdide müsadeniz olursa, beren arkadaşımızı konuk olarak öneriyorum. Ve yine müsadenizle ilk soru olarak, şunu soruyorum. Neden çerezforum? :-)

Öncelikle teşekkür ederim alemdara beni seçtiği için kıramadım aslında çok yeniyim :)

evet neden cerezforum daha önce bi forumda üyeydim buraya misafir olarak baktım bi kaç gün oyunlarda çok seviyeli ve düzeyli gidiyodu çok beğendim çünkü forumlar genelde böyle değil sizlerde bilirsiniz :) bide adminiz çok iyi ortam da güzel başka söze ne hacet:D

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Konu açıldığına göre kabul ettiğini düşünüyorum :) O halde ilk soruyu ben de sorabilirim.

Seçim sonuçlarını nasıl değerlendiriyorsun ? :D

Bana seçim demeyin hala sinirliyim neden insanlar hala görmemekte ısrarlı anlamıyorum sonuç benim için çok kötü hiç sevmediğim biri geldi başa:@

Top Bottom