• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Haftanın Konuğu ..kaşif..:)

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
bir açıldın pir açıldın sevgili @KıRMıZı ...:D
malesef yapamıyorum
diğer hemcinslerim için bir şey diyemem ama ben mutfağa girmeyi seviyorum, kendime özgü tatlarım var,mesela meşhur bir salatam var benim..:D
hayat müşterek olmak zorunda bir kişiye çok ağır gelir...
daha bugün ütü yaptım ,çalışan bir insanla evliysen bunları halletmiş olmanız lazım :)
ideal erkek ve kadın tiplemesi insanların kültürleriyle ve çevreleriyle alakalıdır diye düşünüyorum,bana göre ideal olan bir başkasını cılız yada çok farklı gelebilir..

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Merhabalar.

Öncelikle Koltuğun Hayırlı Olsun Abi, Sana yakıştığını düşünüyorum. Doğru karar olmuş.

Futbol oynadığını öğrenince hemen hangi mevki de oynadığını soralım? :)

Futbol ile alakalı ilerleyen günlerde projelerin var mı? yada gerçekleştirdin mi? (Yöneticilik, Teknik direktörlük vs.)
Sorulara vermiş olduğun cevaplar doğrultusunda ideal bir eş olduğunu görebiliyoruz. Yeni evlenecek arkadaşlara Tavsiyelerin nelerdir?

Eşinizle Kaç yıldır birliktesiniz?(Flört Zamanı ile birlikte)

Çocuklarınız hangisi daha büyük? :)

Çocuklarınızın birbirleri ile iletişimleri ne durumda?

Kız çocukları babalarına daha düşkün oluyor genelde. Sizde de böyle bir durum söz konusu mu ? :)

Kendinize haz bir eğitiminiz var mı çocuklarınıza karşı ?

Dipnot: İkisini ayrı ayrı benim öpebilir misin abi :) Şimdiden teşekkürler :)

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Üyelerimiz Duyarlı olacaktır diye düşünüyorum. Abimiz gelene kadar Sorularımızı sorabiliriz biz. Engel olacak bir durum söz konusu değil, abimiz gelince soruları cevaplayabilir. Kilitleme durumu değil de tarihi uzatılması daha mantıklı bir seçenek olarak geliyor bana bende fikrimi söylemek istedim.

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Merhabalar.

Öncelikle Koltuğun Hayırlı Olsun Abi, Sana yakıştığını düşünüyorum. Doğru karar olmuş.

Futbol oynadığını öğrenince hemen hangi mevki de oynadığını soralım? :)

Futbol ile alakalı ilerleyen günlerde projelerin var mı? yada gerçekleştirdin mi? (Yöneticilik, Teknik direktörlük vs.)
Sorulara vermiş olduğun cevaplar doğrultusunda ideal bir eş olduğunu görebiliyoruz. Yeni evlenecek arkadaşlara Tavsiyelerin nelerdir?

Eşinizle Kaç yıldır birliktesiniz?(Flört Zamanı ile birlikte)

Çocuklarınız hangisi daha büyük? :)

Çocuklarınızın birbirleri ile iletişimleri ne durumda?

Kız çocukları babalarına daha düşkün oluyor genelde. Sizde de böyle bir durum söz konusu mu ? :)

Kendinize haz bir eğitiminiz var mı çocuklarınıza karşı ?

Dipnot: İkisini ayrı ayrı benim öpebilir misin abi :) Şimdiden teşekkürler :)
mevki olarak kaleciydim sevgili joster
evet en iyi bildiğim iş diyebilirim,şu an bir kulüpte teknik sorumlu olarak ilerisi için hazırlıklar yapıyorum..
flörtte dahil 14 yıl oldu
her kız ve erkek kardeş gibi onlarda birbirleriye sürekli it dalaşı halindeler..
evet kızım bana çok düşkün,7 yaşında olmasına rağmen hala onu benim yıkamamı isteyecek derecede..tabi bu aşk karşılıklı..
her insanın kendi tarzında bir çocuk yetiştirmesi muhakkak var,ben sürekli iletişim yolunu açık tutan ,içinde yalan ve şımarıklığın olmadığı bir tarz üzerinde eğitime ağırlık vermeye gayret ediyorum,tabi bir sürü farklı konularda var konular ve çocuklar geliştikçe tarzlarda değişebiliyor..ama temel dürüstlük üzerinde olmak kaydıyla..
konuya yazmaya ara verip senin için çocukları öptüm ve geldim..teşekkürler ediyorum..