• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Haftanın Konuk Üyesi (1.Haftanın Konuğu:KıRMıZı)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Her hafta üyelerimizden biri haftanın konugu olsun ve ona merak ettiklerimizi sorup, kişileri daha yakından tanıyalım. İlk konuğumuz gönüllü olsun ve sonrada her konuk olan üye kendinden sonraki konuğu belirlesin.. Benden sonraki konuk şu desin. Böylece konuklarımızı belirlemiş oluruz. Sizce nasıl olur?

(Not: Konukların hepsine bu konu üzerinden sorular sorulacaktır.. her hafta konuk belirlenince konu başlığını değiştirip katılacak konuğun nicki yazılacaktır)

Gönüllü konuk bekliyorum :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Sorularım bunlar :)

En Değerli Eşyan:
En Değerli Günün:
En Değerli Anın:
En Değerli Arkadaşın:
En Değerli Kişi:
En değerli konu :
En değerli bölüm:
www.cerezforum.com ' da en sevdiğin bölüm/konu ne?
En sevdiğin şehir?
Sitede yaşadığın mutlu bir anın varmı?Anlatırmısın..?
En son okuduğun kitap:
En güzel anın:
En komik anın:
En son siteden konuştuğun üye:
Cerezforumu tek kelimeyle anlat
En sevdiğin dizi/film?
En sevdiğin ay?
En sevdiğin şarkı?
En sevdiğin mevsim?
En sevdiğin isim?Erkek-Kız
En sevdiğin çizgifilm karakteri?
En sevdiğin çiçek türü?
En sevdiğin hayvan?
Meraklımısın?
Herşeye sinirlenirmisin?
Utangaç mısın?
En sinir olduğun sözler?
Zoru sever misin?
Seni en çok güldüren 10 üye kim?(yani komik )
Forumda en beğendiğin nick, avatar, imza?
Soruları doğru cevaplıyormusun?
Hayatında hiç birisi için bir çılgınık yaptın mı?Yaptıysan ne?
Bir sanatla uğraştın mı?Uğraşıyormusun?Ne?
Beni nasıl tanırsın :P

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
tek tek alsaydım:)

En Değerli Eşyan: Kütüphanem (yani kitaplarım)

En Değerli Günün: Öldüğüm gün olacak inşallah:P

En Değerli Anın:Ölmeden önceki son saniyelerim olacak

En Değerli Arkadaşın: Bütün arkadaşlarım değerlidir..Ama Üniversitede ilk tanıştığım sınıf arkadaşımın yeri farklı..canım benim o...

En Değerli Kişi: Babam Annem ikisi arasında ayrım yapamıyorum:)

En değerli konu : Bütün konular değerli ayrım yapamayacağım..

En değerli bölüm: Aşk duygusallık benim yerim..ama forumun bütün bölümleri değerli her bölümü bana farklı bir şey katıyor..
(www.cerezforum.com ' da en sevdiğin bölüm/konu ne?)

En sevdiğin şehir?
Sinop tam dinlenilecek yer..sakinlik var huzur var orda...

Sitede yaşadığın mutlu bir anın varmı?Anlatırmısın..? Sitede mutluyum beni güldüren bir çok an oluyor..ama anlatabileceğim ne var diye düşünüyorum yinede..:) _asi_ diye bir üyemiz vardı onun bir konusuna inanılmaz gülmüştüm...onu söyleyeyim bari...

En son okuduğun kitap: Şuan Ruhsal zeka diye bir kitap okuyorum...Öncesinde mizah dünyası diye fıkra komik hikaye türü bir kitap okumuştum..(arada başka bişi okumadıysam eğer)

En güzel anın:
sitede en güzel anımı soruyosan radyoda keyifli muhabbetlerin olduğu anlar..Hayatta soruyorsan eğer...Sevdiklerimden bir süre uzak kaldıktan sonraki birleşmler her zamn güzeldir..:)

En komik anın:Başlı başına her halim komik...:)

En son siteden konuştuğun üye: Yüzyüze ise Cayit and Canoo(siz tanımazsınız ama forumda üye) Sohbet tarzıysa Wien06 ile profilden hal hatır sorduk

Cerezforumu tek kelimeyle anlat Aşk

En sevdiğin dizi/film? Arka Sıradakilere bakıyorum şu sıralar(sabahları takrarlarına, pek taip edemem dizileride...) Film aklımda kalıcı iz bırakan işte bu benim filmim dediğim bir film izlemedim henüz..

En sevdiğin ay? Kasım (kasım da aşk başkadır)

En sevdiğin şarkı? Bu aralar Söyleyemedim adlı parça favorim.

En sevdiğin mevsim? Sonbahar

En sevdiğin isim?Erkek-Kız Semih ve Ada hoş isimler..şimdi aklıma geldi..yazdım..benim yoktur aklımda belirlenmiş bir isim..kızım veya oğlum olursa şu ismi koyarım diye bile bir düşüncem yoktur...Bunlar ortak alınması gereken şeyler zaten...

En sevdiğin çizgifilm karakteri? Casper

En sevdiğin çiçek türü: Papatya..çok güzel duruyor..

En sevdiğin hayvan?Balık

Meraklımısın?Azbirazcık var merak..

Herşeye sinirlenirmisin? Çok nadir sinirlenirim...

Utangaç mısın? Arsız denmeyecek kadar az...:)

En sinir olduğun sözler?Argo sözleri sevmem..bazıları farketmeden dilimize gelip yapışıyor..Ama aşırı kullanılırsa hiç hoş durmuyor..

Zoru sever misin? Severim...Zoru Başarmaktan zevk alırım..

Seni en çok güldüren 10 üye kim?(yani komik ) Yorumsuz-komik değil ama bazı olaylar karşısında tutumuna gülmeden duramıyorum..
Wien06-oda komik olmayan üyelerimizden hatta ciddi bir duruşu var önünde insanın hazırola geçesi geliyor ama onunla sohbet etmek güzel abim o benim ve ondan gelen mesajları okumak bana büyük keyif veriyor..
merakettim..tam bi makara
kalpsiz kafkef..eğlenceli şen şakrak biri

10 biraz fazla olmuş bu kadar yeter

Forumda en beğendiğin nick, avatar, imza? Yorumsuz nicki oldukça mantıklı bir nick..suskun hoş bir nick..avatar olarak sherry'ninki ilginç...imza hmm senin imzan hoş...(kimse alınmasın ilk aklıma ne geliyorsa onu yazıyorum..Herkesin nicki avatarı..imzası güzel..güzel olmasa kullanmazlar zaten)

Soruları doğru cevaplıyormusun?Cevaplıyorum ama bir iki yerde aklıma ilk gelenleri pas geçiyorum..ulu orta anlatılmayacak şeyler...yazdıklarımda yanlış yok onlarda doğru..

Hayatında hiç birisi için bir çılgınık yaptın mı?Yaptıysan ne?fazla mı özel olmuş ne bu soru...şu an düşünüyorumda çılgınlık denecek kadar büyük birşeyi kimse için yapmamışım...ufak tefek kalmış yaptıklarım...

Bir sanatla uğraştın mı?Uğraşıyormusun?Ne?Hayat başlı başına sanat değil mi zaten..hayatla boğuşuyorum ..;;)

Beni nasıl tanırsın seni iyi tanırım..;;)..
cümleleri toparlamaya çalışıyorum..bu soru hayli zormuş

Bir ara foruma geldin bir tur attın gittin..sonra dönüşün muhteşem oldu...Başlarda nasıl uyandıysa aklımda bilmiyorum seni hep Kastamonuda kalıyor sanıyordum ama yanılmışım sen benim burnumun dibinde yaşıyormussun...Facede ortak arkadaşlarımız bile varmış reelden..He bir de Yeşim buluşma için zeynepe haber ver oda gelmek istiyordu dedi..faceden bir iki mesaj attım tık yok...aman ne hali varsa görsün dedim..yeşimede nerden bulursun böyle uyuzları cevap falan yazmadı dedim:)Gelmek isteyen gelir millete mi yalvarıcam şeklinde küçük bir de dip not geçtim...o günlerden sonrada sen foruma dönüş yaptın..İçimden aynen geçen "buluşmaya gelmedi ama attığım mesajlar işe yaradı galiba foruma gelmeye başladı.." olmuştu. Forumdan tanıdığım kadarıylada kaliteli paylaşım yapan..muhabbeti keyifli...arkadaş canlısı cici birisin ....ne laf kalabalığı yaptım 3 kelime söylemek için...

başka soru var mı:):P