• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Haftanın Konuk Üyesi (4.Haftanın Konuğu: patik)

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
devir teslim töreni başlamıştır:) ben son haftanın konuk üyesi olarak yeni üyelerimizden patik arkadaşımızı seçtim. hem katılımcı hem de hakkında fazla birşey bilmiyoruz. bence nicki de avatarı da çok sevimli:)

eee öğrenelim bakalım kimmiş bu sevimli görünen insan. o kadar sevimli mi yoksa bu bir göz yanılması mı=LL ne yapar ne eder ( hemşire olduğunu biliyorum ama:) ) neyi sever neyi sevmez kan gurub nedir küçükken ciddi bir rahatsızlık geçirmiş midir...? farzet ki yeni komşuyuz . hoşgeldin sitemize tanıt bize kendini komşu kimsin sen:)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu başlık altında devam edilecekse soruyorum...

- Neden patik ?
- Forumumuzla nasıl tanıştınız ?
- Ailenizle mi yaşıyorsunuz ?
- Fobileriniz ? :)

patik

Özel Üye
Özel üye
Cümleten selamun aleykum, herkese merhaba. Cevaplara başlayayım:
Siteyi ablam önerdi, üye değil ama dışarıdan takip ediyor.
Papatya adlı bir muhabbet kuşum var. Biz ona takılma amaçlı Patik deriz, ismi oradan esinlendim.
Ailemle yaşıyorum; çok şükür. Hazır yemek, hazır ev...
En büyük fobim köpeklerdir. Büyük, küçük, sevimli, korkunç farketmez. Birgün bir köpek karşıma geçip hav dese kalp krizinden ölürüm herhalde...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yaşadığınız yer ?
Yaşamayı düşlediğiniz yer ?
Antalya, SAmsun, Ordu bu şehirlerden herhangi birinde bulundunuz mu? :D

MeRciMeK

V.I.P
V.I.P
Neden dışardan takip ediyor ablanız aramıza neden katılmıyor ? (soru size yönelik değil gerçi cevaplamayabilirsiniz : ) )

patik

Özel Üye
Özel üye
Kayseriliyim ve orada yaşıyorum, Kayseri'yi çok seviyor ve başka yerde yaşamayı düşünmüyorum. Ama hayat şartları nasıl devam eder, tabi onu bilemem...

Söylediğiniz şehirlerin hiçbirinde bulunmadım. Karadeniz bölgesinde yalnız Çorum'da dört yıl kaldım, üniversite sebebiyle. Orayı da çok severim, bu nedenle Çorumlulara özel bir sempatim vardır.

Yaşamayı düşlemek adına değilde görmek ve gezmek istediğim yerler var elbet. Kutsal topraklar, Filistin, Çeçenya, Türkistan ve bir de Barcelona...

Ablam neden üye olmadı bilmiyorum, açıkcası sormadım. Şu andada yanımda değil, İlk fırsatta İNŞALLAH sorarım.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Ne okudunuz? ve ne işle meşgulsunuz..yukarda bi hemşirelik geçmiş ama birazda siz bahsetin mesleğinizden...mesleğinizde sevdikleriniz ve sevmedikleriniz neler mesela?

patik

Özel Üye
Özel üye
Lisans mezunu hemşireyim, devlette çalışan bir 4B'liyim. Klasik bir cümle ama gerçek; mesleğime aşığım. Çok severek yapıyorum. Bu nedenle çok olumsuz olaylar dahi beni fazla etkileyemiyor, geçici. Beni meslekte yıpratan şeyler daha çok bürokratik nedenler. Hastalar benim dünyam. Onlarla iletişimim bambaşka ve bu dünyama kimsenin müdahalesini istemem... İNŞALLAH meslek sevdam ve inancım zamana yenik düşmez...

Top Bottom