• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Harika Gelin Saç Modelleri

Nedense gelin saçında şu taçları hiç sevemedim. Hani olur küçük kır çicekleri ama bu taçlar çok abartılı geliyor bana. Düzensiz toplanmış bir saç modeli harika olur. :)
Bunun gibi ama biraz daha düzenli toplanabilir bu ve taçıda çıkaralım :)

klasiğin dışına çıkan pek yok ama abla geneli topuzu istiyor yada duvaga tacı veya çiçeğine göre model yapılıyor..:)

:) Sen daha iyi bilirsin bu konuyu kuzum. topuz gelin başında vazgeçilmez olmuş. Halbuki dağınık bir model nede güzel yakışır. Tabi bu benim düşüncem :)

Beğenin güzel hem metal taçtan kullanılmamış burada. Bukleleri severim ama kalıp gibi durması doğallığını kaybettiriyor gibi geliyor bana.

kalıp gibi dursun diye bi dünya sprey sıkıyoruz abla :D kaç saat nasıl dayanacak o saç :))

Nedense gelin saçında şu taçları hiç sevemedim. Hani olur küçük kır çicekleri ama bu taçlar çok abartılı geliyor bana. Düzensiz toplanmış bir saç modeli harika olur. :)
Bunun gibi ama biraz daha düzenli toplanabilir bu ve taçıda çıkaralım :)

Bende sevemedim bu kadar abartılı taçları sadelik herzaman daha güzeldir gelinde:)

Geri