• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Hayatımızda bugün...

Bugün; verdiğin değerin karşılığını hiçbir zaman yüzde yüz alamayacağını öğrendim.
En yakınım dediklerinin bile, senden uzaklaşabileceğini, bu yüzden biriyle "samimi, dost, arkadaş" olmadan önce, 1,500 defa düşünmek gerektiğini öğrendim.
Ve 1,600 kere düşündükten sonra, aslında pekte gerekli olmayacaklarına karar vermem gerektiğini.
Beni istemeyeni; ben hiç istemem. Ben bu sözü 10 yaşındayken söylemeye başlamıştım.
Hatırlatma yapayım dedim kendime, iyi oldu; yakıştı.
ALLAH BUGÜNLERİMİ ARATMASIN İNŞALLAH.

7101016Cuma. Papatya.

sabah hiç modumda değildim, içimde grip olacakmışım gibi bir his vardı. 1 tanecik sıkıcı ders için gidesim gelmedi o halimle ve bugünü hafta sonu tatilimle birleştirdimmm :d :d neyse ki bütün gün özel karışımımı içtim de o grip başlangıcı bitti. :keyifliyimhophophop

çok sıkıcı ve boşa geçmiş bir gündü. mevsim geçişinden dolayı enerji düşüklüğü ve depresiflik yaşıyorum hafif hafif. kış tamamen geldiğinde bitecek. Çünkü bu günlerde ne giyeceğime asla karar veremiyorum!!!! ;;Y

Geri