• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Hayatımızda bugün...

Ayın 16sından beri oldukça yoğun günler, yoğun akşamlar ve hatta yoğun geceler geçiriyorum.
Bazı insanlarınsa, bu yoğunlukta yaptıklarına şaşırıyorum.
Birde karşıma geçip, konuşup gülüşmeleri yokmu, ah ulan olacaktı bende o cesaret denen nimet.
Ama yok işte.
Hep böyle ezilerek, belimizi bükerek bir yerlere gelmeye çalışıyoruz.
Sonunda da emekli olup memlekete giderim belki. Tövbe Allahım.

yıllar ne kadar geçerse geçsin,dostluklar eskimiyor,aradan geçen onca zamana rağmen ne sevgiden ne saygıdan nede güvenden en ufak bir eksilme olmamış,hatta çekilen özlemle çok daha coşkulu bir hal almış,iyiki hayatımdasın ..

sıkıntılar var içimde... atamadığım zehirli sarmaşıklar var sanki. ne bu negatif enerji, bu kasvet. böyle hisleri hiç sevmiyorum. nefes almaya ihtiyacım var, beni üzen her şeyin hayatımdan çıkıp gitmesine çok ihtiyacım var. bazı şeyler çok yoruyor, kendime yabancılaştırıyor beni...

Çok yoruldum ayaklarım önce su topladı sonra patladı..bu ayakkabılar ile yürüyemeyeceğimi biliyordum..Ama denedim ve ceremesini ayaklarım çekti..Sonuç yeni ayakkabı alarak ayaklarımı ödüllendirdim ama ayaklarım uzun süre sızlayarak beni kolay affetmeyecek

Günüm telefonda mutabakat yaparak geçti. Gün nasıl geçti onu da bilmiyorum ama. Arada araya sıkışan başka işler falan derken gün bitti. Artık o kadar yoğundum ki bir elim telefonda bir elim irsaliye kesiyordu.

Geri