• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Hayatın İçinden Kareler..!!

realistik olmak lazım tabiki :D fotonun üstüne aslında "tamam vurmayın" yazmayı düşünmüştüm ama beğenildiyse sorun yok hep paylaşırım :D

çok beğendim yaratıcılığında sınır tanıma ..Hatta sipariş kabul ediyorsan o mutlu karenin tam ortasında bir çöp adam formatın da kendimi görmek isterim.Bir mutlu an karemiz olsun :D

çok beğendim yaratıcılığında sınır tanıma ..Hatta sipariş kabul ediyorsan o mutlu karenin tam ortasında bir çöp adam formatın da kendimi görmek isterim.Bir mutlu an karemiz olsun :D

Haha :D Bana mutluluğun karesini çizebilir misin abidin :P Bence senin çoook daha güzel mutlu anların olsun inşallah :)

Haha :D Bana mutluluğun karesini çizebilir misin abidin :P Bence senin çoook daha güzel mutlu anların olsun inşallah :)

bir türlü çizemediğimiz bir yerden kaçırdığımız kare sanırım içinde barındırdığı çiçeklerden böceklerden olsa gerek senin kareyi daha çok sevdim :D
Amin cümlemizin inş. :)

Geri