• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Her Yeni güne bir saç modeli

birkaç model de ben ekleyeyim..

model-sac-jpg.92642
bu çok güzel bunu denemeyi düşünüom :))

Saç Kesimizini yaptırırken mümkün olduğu kadar katlı Saç Kesim Modellerinden uzak durun. Küt Saç modellerini de aynı şekilde düşünmeyin. Bu Saç modellerinin sizlere yakışmayacağınmdan dolay değil, daha hoş bir görünüm elde edemeyeceğinizden yada istediğiniz gibi olmayacağından tavsiye ediyoruz.

sac-model.webp

Sizlerde Ünlülerin güzellik uzmanlarından ve kuaförlerin tavsiyesinden faydalanarak Yüz Tipinize uygun uzun düz ve bukleli Saç Modellerini tercih etmelisiniz. Özellikle Saç modellerinizi Bukleli yada Dalgalı Saç modellerinden seçmeye karar verirseniz Saç Renginizi de Ten Renginize uygun olmak koşulu ile açık tonlardan seçmeye dikkat edin. Dalgalı ve Bukleli Saç modellerine en uygun Saç Renkleri Açık tonlar ve Sarı Saç Renkleridir.

farkli-saclar.webp

Karakterinizi yansıtan ve sizleri özel kılan aksesuarlarınızda bir tanesi de saçlarınızdır. Daha kusursuz görünmenizi sağlayan aksesuarlarınızın daha özel olmasını istiyorsanız eğer sizler de bakım konusunda biraz daha aktif olmalısınız diye düşünüyorum. Saç Modelleri konusunda özellikle kadınların bilinçsiz olduğunu düşünüyorum çünkü kadınlar model seçimi yaparken beğendikleri modeli bir anda seçiveriyor ancak hiç düşünmüyorlar ki bu model yüzüme uygun olacak mı ya da yüz tipim bu modeli kaldıracak mı?

sac-tasarimi.webp

Tüm detayları sizlere sunan ve doğru saç modelleri ile sizleri buluşturan bir adres var ve bu adres sayesinde yüz tipinize ve sizlere en uygun olan saç modelini bulabilirsiniz. Magazinon sitesini belki duymuşsunuzdur fakat henüz duymayanlar için bu sitenin tanıtımını biraz olsun yapmak istiyorum. Farklı tasarımları ve ev dekorasyon fikirleri ile sektöre adım atan site, şimdilerde kadınlara daha fazla hitap edebilmek ve onların biraz olsun ilgisini çekebilmek adına saç ve makyaj modelleri ile de karşımıza çıkıyor.

sac-stil-yapma.webp

Geri