• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Android Igo Primo Navigasyon - Note 3 Ve Note 4 Için Uygun -

akselri

Üyecik
Merhabalar
Ben programı indirdim. igo klasörüne açıp kök dizine attım. APK yı çalıştırınca derleyici hatası. Paket çözümlemede sorun var diyor ve kurulmuyor acil yardıma ihtiyacım var.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Merhabalar
Ben programı indirdim. igo klasörüne açıp kök dizine attım. APK yı çalıştırınca derleyici hatası. Paket çözümlemede sorun var diyor ve kurulmuyor acil yardıma ihtiyacım var.
Telefon modelini yazsaydınız keşke. Konu Note 3 ve Note 4 için açılmıştı ama denediğim ve sorunsuz çalışan mdelleri de eklemiştim.

Galaxy S4, S5 ve S6 (edge dahil)
General Mobile Disvovery ve Discovery 2 modellerinde denedim.

Deneyip sorunuz çalıştıran birkaç kişi de yazmış.

Olası sorunlar;

* Eğer telefon ve android sürümü uyumlu ise dosya adına dikkat ediniz. İGO şeklinde (Türkçe karakter) değil IGO ya da igo şeklinde olsun dosya adı.

* Dosya eksik inmiş olabilir. Ya da dosyaları iç içe IGO/IGO şeklinde iç içe klasöre atmış olabilirsiniz.

akselri

Üyecik
Merhaba

Cevap için teşekkür ederim. Note4 Gold kullanıyorum yeni aldım. Dün mesaj yazdıktan sonra telefon hafızasına atınca çalıştırdım Ancak acayip bir sorun var. Rota için adres bul deyip misal eyüp seçip ordan b sokak seçtim. numara seçip bitti deyince programdan atıyor (Harita 3B modunda iken).Adres bul demeden yani İgo yu açar açmaz harita ayarlarında 2B ye geçince bunu yapmıyor ve rota oluşturup haritayı gösteriyor. Sanırım 3B de bir sorun var.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Cevap için tekrar teşekkürler. Peki her açılışta otomatik 2b olması için ne yapmam lazım? Zira her açılışta 3b modunda açılıyor
Acaba hala SD Karttan mı çalıştırıyorsunuz diye düşünüyorum. Değilse;

* Ayarlar butonu var ilk açıldığında en altta görünür (veya Menüden). Oradan Harita ayarların bölümü altında 2B - 3B harita görünümü ayarlanabiliyor. Eğer bu şekilde bulamazsanız;

* IGo kolasörü içinde save adlı klasör var. Bu klasörün içindeki her şeyi silin (dikkat: save adlı klasörü değil klasörün içindekileri silin) ve yeniden başlatın. Böylece tüm kayıtlı ayarları silmiş olursunuz. Dolayısıyla program açılırken ilk kurulum ayarları gelir. Yeniden kendinize göre ayarları belirleyebilirsiniz.

akselri

Üyecik
Yorumsuz tekrar teşekkürler.
Sorun şu ki yaptığım ayarları kaydetmiyor. Yani igo yu açıyorum sizin dediğiniz gibi harita görünümünü 2b yapıyorum (kaydet tuşu filan yok) geri tuşuna basıyorum. Kaydetsin diye igo dan çıkıyorum ama nafile. Tekrar açtığımda yine 3b geliyor.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bir de save klasörünün içini boşaltıp dener misiniz? İç içe IGO klasörüne de atmış olabilirsiniz dosyaları.

IGO/IGO/diğer dosyalar şeklinde olmadığından emin olunuz. IGO klasörü içinde aynı isimli başla bir klasör olmamalı. Aşağıdaki şekilde görünüyor olmalı (.apk dosyasının adı farklı olabilir).

Bir de sadece 3b harita konusunda mı bu sorun. Örneğin konuşmacıyı değiştirdiğinizde veya favori eklediğinizde de kayıt olmuyor mu?

akselri

Üyecik
Tekrar selam. Telefonun kök dizinde iGO klasörü var ilk harf küçük. Onun altında ayrıca igo klasörü yok. Yani kök dizinde iGO var onun altında aynı sizinkilerle aynı. Sizdeki klasörlere ek gfx adlı bir klasör daha var. Birde işte standart Apk, sys ve data zip var.sizdeki gibi. Haklısınız şimdi test ettim konuşmacı değişimini, ve favorileride kaydetmiyor. Yani hiç bir şeyi kaydetmiyor. Sanırım bendeki sys de bir sorun var.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Evet başka bir sorun olmalı. Program kurulumunu kaldırıp (kök dizideki dosyaları silmeden) tekrar kurun isterseniz. Kurulum dosyaları ve .apk nasılsa kök dizinde. 2 dakika içinde halledebilirsiniz. Şu an mobilim düzelmezse bendeki apk dosyasını atarım öğleden sonra.

Birde kaldırdıktan sonra iGO klasörünü IGO şeklinde değiştirip kurulum yapın. Ama dikkat edip telefon I harfini İ yapıyor dikkat edin.

Eğer bu da çözüm olmazsa aklıma gelen tek şey dosyanın eksik inmiş olabileceği.

Top Bottom