• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

İlginç Tasarım Örnekleri

ilginc_tasarim_364-jpg.21461

Maşallah ne engin bi konu olmuş git git bitiremedim ayol :P devamı gelicek mi :P Amma ve lâkin çok hoş tasarımlar var aralarında. Ellerin dert görmesin Mercimek'im :)

Bu arada 25. sayfada kaldım, tekrar geldiğimde kaldığım yerden devam ederim :D

İtiraf ediyorum Ben böyle bir kitaplık tasarlayamazdım.Hatta aklımın ucundan bile geçmezdi.:D
Zaten yazmasan kitaplık olduğunu tahmin bile edemezdim.Ama gerçekten güzel düşünülmüş.

Yani ne diyeyim, süper. Lakin resimde kontraplak ile yapıldığı görülüyor. Görsellikten ziyade uygulama dayanıklılığı da içerirse on numara bir çalışma... Tasarımın sonu yok... Kalemine sağlık.... (Ayrıca bir çoğu süper)

Oldukça basit görünümde birkaç kutu... Ama âdeta adını aşan bu kutular, küçücük alanda devasa işlevler üstleniyorlar. Alışılmadık bu mobilya seti, bir öğrenci grubu tarafından tasarlanmış. Temizlik, kitap rafı, çift kişilik yatak, kanape, yemek masası, koltuk, ayaklık ve 12 adet sandalye... Hepsi birkaç "kutu" ile hayat buluyor. Ve üstelik 4 metrekarelik bir alandan daha az yer kullanarak! Giysiler için depolama alanları, yemek, uyumak ve dinlenmek gibi yaşam alanında neye ihtiyaç duyulursa duyulsun, hepsine çözüm getiriyor. Küçük metrekarelerde yüksek konforlu bir yaşam alanı vaat eden bu konsept, oldukça etkileyici...

Buna bayıldım

Geri