• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

İnsanların Giyim Tarzının Sorun Teşkil Etmesi

• Konuyu açan Konuyu açan Enda
  • Açılış tarihi Açılış tarihi
Sadece şort giyenlere degilki tepki, kapali kadinlara da bazi kendini bilmez sozum ona ileri dusunceliler tepki gosteriyolar. O yuzden kim nasil rahat ediyorsa oyle giyinmeli. Kimse kimseye karisamaz.
Evet öyle zamanında bende yaşadım o sorunları ya dükkâna bir Almancı kadın gelmiş benim memlekettenmiş benim ki demiş hanım Ispartalı ya kafasında nasıl birini canlandırdıysa carşıdayım aradılar gittim kadın arkamdan kuaför karısı öyle mi olur falan demiş adamların zihniyeti bu daha da çok şeyler söylemiş ama aklıma gelmiyor kendi 50 sine 60 yaşına merdiven dayamış sortlu sacı açık ben bir şey demiyorum o arkamdan laf ediyor çatlak iste sözde modern;)

Evet öyle zamanında bende yaşadım o sorunları ya dükkâna bir Almancı kadın gelmiş benim memlekettenmiş benim ki demiş hanım Ispartalı ya kafasında nasıl birini canlandırdıysa carşıdayım aradılar gittim kadın arkamdan kuaför karısı öyle mi olur falan demiş adamların zihniyeti bu daha da çok şeyler söylemiş ama aklıma gelmiyor kendi 50 sine 60 yaşına merdiven dayamış sortlu sacı açık ben bir şey demiyorum o arkamdan laf ediyor çatlak iste sözde modern;)
Kız bu kadın enişteye göz koymuş olmasın 😂yoksa tanımadığı birine eşi için niye laf etsinki hangi yürek hangi cesaretle

Geri