• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Issız bir sokakta 5 tinerci önünüzü kesse ne yapardınız ?

Issız bir sokakta 5 tinerci önünüzü kesse ne yapardınız ?

• Hiç düşünmem arkamı döner ve uçarım :D

Oy: 3 23.1%
  • Olayları akışına bırakırım ne olursa olsun :)

Oy: 1 7.7%
  • Üstümde değerli ne varsa verir isteklerini yerine getiririm :)

Oy: 0 0.0%
  • Bol bol dua ederim :D

Oy: 4 30.8%
  • Kaçmak için uygun zamanı kollarım :D:D

Oy: 3 23.1%
  • 5 değil 10 tane gelse ne yazar dalarım aralarına :D

Oy: 2 15.4%

• Toplam katılan
    13

Apancene

Aktif
Bir sefer başımdan geçti tinerci veya serseri ne derseniz deyin 6 kişiydiler ara sokak 4 yol ortası ve ıssız bi yerdi eve kestirmeden gideyim dedim incin yok onları farkettim geri dönsem ( kaçsam ) yetişirler :v soğukkanlılığımı koruyarak ve hemde yakınlarından geçtim çok gür bi ses tonumla ( kükrer gibi ) nasılsınız gençler nasıl gidiyor ,varmı bi sorun, dedim racon kestim kısaca ama bende ter aldı başını gitti zannedersem onlarda beklemiyorlardı iyi abi saol sorunum yok vs dediler toparlanmalarına fırsat vermeden hızlı bir şekilde yanlarından uzaklaştım yaşayan örneklerden biriyimde diyebilirim anımıda sizinle paylaşmış oldum , şimdi soracaksınız ondan sonra daha gördünmü onları diye cevap vereyim ben o günden sonra geceleri asla ıssız yerlerden geçmiyorum ...

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Valla Apancene tebrik ederim Seni çok iyi sıyrılmışsın.Ben olsam uygun bir anını bulup kaçardım ama bu anlattıklarından sonra önce bu yöntemi denerim yutturamasam da artık erkekliğin 10 da 9 u olanı yaparım.:D

Apancene

Aktif
Valla Apancene tebrik ederim Seni çok iyi sıyrılmışsın.Ben olsam uygun bir anını bulup kaçardım ama bu anlattıklarından sonra önce bu yöntemi denerim yutturamasam da artık erkekliğin 10 da 9 u olanı yaparım.:D

jeriko ilk aklıma o an kükrer gibi seslenerek tırstırayım dedim o geldi aklıma hızlı ve seri düşünmem lazımdı , kaçmak aklıma geldi ama daha kötü sonuç olabilir diye kaçmadım , şükürki yuttular en son çare kaçmaktı tabi bizimkiside