İyi bir deneme sayılmaz ama nese:)

Schweppes

Forum Tutkunu
HERŞEYİN ŞİMDİ KİMSESİZ....
Kavuşamayacağın birini sevdin mi sen hiç…Körü körüne hiçbir güvencen hiçbir sebebin yokken sevdin mi bir adamı! Adam gibi adamı…Neydi adam gibi adam gerçekten seven bağlanan aldatmayan mı? Yoksa iyi bir işi evi arabası olan mı? Hiç hesap etmedim bunları sevdim sadece sevdim yüreğimle aklımla bağlandım körü körüne bir sevdaya… Benim sevdamı dı adını koyamadığım kimseye anlatamadağım kara sevdamm…Hani bir sabah uyandığında için kıpır kığır olurda oturup pencerenin kenarına bir kuş gelsede döksem içimidiye beklersin yaa ,işte öyle bekledim seni günlerce aylarca bekledim,bekliyorum….Biliyorum geleceksin.Niye mi yazıyorum bunları? Eger ömrüm yetmezse sen gelene kadar dayanamazsa yüreğim sana bırakabileceğim bir kaçkelime birde aralarına sıkıştırdığım gözyaşlarım olsun diyee….. Hani hiç omzuna yatıp ağlayamadım yaa bu satırlara sığdırdım ben senii…Seni değil bu yazdıklarımı sevdim ben belkide…Kim olduğunu ne olduğunu düşünmeden körü körüne bağlandım.Kim bilir belkide sevgilin var sevdiğin?Benim kadar sevebilen var mı peki?Seni benim kadar düşünen özleyen biri daha varmı… Sana bir çocuk gibi hem annelik hem arkadaşlık hem sevgililik yapabilecek biridaha varmıydı söylesene varmıydı bu lanet olasıca hayatta böyle birkişi dahaa…Hayatımın anlamı diyordun ya şimdi anlamszımı hayatın? Yoksa kendine yeni bir anlammı buldun? Neden kırdı meleğinin kanatlarını….Nedenleri okadar çok uzatabilirim ki haketmedğim ne varsa yaşattın bana yinede sağol bitanem…Seni çok sevdim SEVİYORUM