İzlediğiniz En Güzel Filmler

buLLet

Üyecik
Ben genelde spor filmi izlerim onların arasından bir kaç tanesini önermek istedim

Foto nasıl eklicem bilmiyorum bi deniyim ama xD

1- The Longest Yard [Tavsiye] American Futbolu Filmi
2- He Got Game [Denzel Farki ile] Basketbol
3- Beyazlar Beceremez Basketbol
4- Gridigon Gang Tr Çete Amerikan futbolu
5- Sugar Amerikan Futbolu
6- Yedek Oyuncular Amerikan Futbolu Kesinlikle İzleyin
7- Üşütük Popolar Atletizim
8- Goal Sersi Futbol
9- Maradona Belgeseli Futbol
10- Cinderella Man Boks [Tavsiye]
11- Rocky Serisi Tabiki xD

tavsiye edilenlere baktım göremedim ben de son samuray, anatomi, pearly harbor, tokyo drift, üç hanedan ı beğenmiştim eski filmler ama izlemeyenlere tavsiye edebilirim hemen hepsini defalarca izledim...

kelebek

-ütopik-
V.I.P
CAN DOSTUM

Vizyon tarihi: 01 Mayıs 1998

Dil: İngilizce

Yapım: 1997 | ABD

Yönetmen: Gus Van Sant

Senaryo: Matt Damon (+1)

Başroller: Robin Williams , Matt Damon, Ben Affleck

Will, bir üniversitede hademelik yapan süper zeki bir gençtir. Will, bir türlü sokak kavgalarından kendini alıkoyamaz ve başı derde girer. Hapise düşmek üzere olan Will'i bu durumdan kurtarabilecek tek kişi onun yeteneklerini farkeden, okulun profesörlerinden Sean McGuire'dır. Aralarında bir anlaşma yaparlar ve bu zamanla çok özel bir dostluğa doğru yol alırlar..

kelebek

-ütopik-
V.I.P
İNCİR REÇELİ

Vizyon tarihi: 11 Şubat 2011

Yönetmen: Aytaç Ağırlar
Oyuncular: Sezai Paracıkoğlu, Melike Güner, Sinan Çalışkanoğlu, devamı...

incir-receli.jpg

Metin 30’lu yaşlarında hayatını TV’lere skeç yazarak kazanan bir adamdır. Yazdığı senaryoları reddedilen bir gün gittiği barda, hayatını tümüyle değiştiren Duygu’yla tanışır. Duygu ve Metin bir masala başlarlar ama sonu başından belli bir masaldır bu...

kelebek

-ütopik-
V.I.P
YAĞMUR ADAM

Yönetmen: Barry Levinson
Oyuncular: Dustin Hoffman, Tom Cruise, Valeria Golino, devamı...

Orijinal adı: Rain Man
uzun metrajlı film ABD . Tür: Dramatik komedi
Süre: 140 dk Yapım yılı: 1988
Özet: Los Angeles’ta maddiyate dayalı bir hayat süren fırlama Charlie, yıllardır uzak kaldığı babasının ölümü üzerine 3 milyon dolarlık mirastan yararlanacağını düşünerek hayaller kurar. Oysa kendisine sadece 1949 model bir Buick bırakan babası, servetin tamamını Charlie’nin daha önce varlığından haberdar olmadığı ağabeyi Raymond’a bırakmıştır. Önemli bir ayrıntı ise, Raymond’un bakıma muhtaç, otistik bir dahi olmasıdır!

Maddiyatçı Charlie mirasın en azından bir kısmından vazgeçmek niyetinde değildir. Bunun için Raymond’u kaldığı klinikten kaçırıp ülke çapında bir seyahate çıkarır. Yol boyunca ağabeyinin yaşamı zorlaştıran alışkanlıklarıyla çileden çıksa da otistik adamın matematik ve hafızalama konusundaki insanüstü yeteneği karşısında bol bol hayrete düşer. Nihayetinde Las Vegas’taki kumarhanelerde bu az bulunan kabiliyetten yararlanarak hile yapmaya bile çalışır. Yol boyunca Charlie, sadece Raymond’u değil, geçmişinin bir parçasını ve belki de kendini keşfetme fırsatı da bulacaktır.

Dört adet Oscar heykelciği yönetmen Barry Levinson’a, senarist Ronald Bass’a, başroldeki Dustin Hoffman’a ve elbette Yağmur Adam filminin kendisine layık görülmüştü. On yılın en sevilen filmlerinden biri için sinemaseverler 1988’e dek beklemek zorunda kalmışlardı.

L

LabeL

Ziyaretçi
ben de bi kaç film eklemek isterim;

hancock

the dark knight

the good the bad and the ugly (özellikle son sahne mükemmel)

inception

the usual suspects

the uninvited

shutter island

the devil's advocate

horrible bosses

hangover...

daha bir çok film ama aklıma gelmiyor.)

BaKTeRi

Üyecik
Başlangıç (Inception)

Yönetmen: Christopher Nolan
Oyuncular:
Leonardo DiCaprio, Ken Watanabe, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Ellen Page
Tür: Gizem
Yapım Yılı: 2010
Vizyon Tarihi: 30 Temmuz 2010 Cuma
Senaryo: Christopher Nolan
Yapım Ülkesi: ABD, İngiltere
Orijinal Dil: İngilizce
Orijinal Adı: Inception
Resmi Site: wwws.tr.warnerbros.com/inception/mainsite/

Filmin Özeti
Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmak olan Dom Cobb çok yetenekli bir hırsızdır. Casusluk dünyasında aranan bir oyuncu olan Cobb’a bu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş, tabi eğer imkânsız “başlangıç”ı tamamlayabilirse.

Gerçekten güzel filmdi izlemeyen varsa izlesin en kısa zamanda.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu gece izledim. Turn Me On Goddammit

turn-goddammit.jpg

Filmin Puanı: 6.5 (imdb)
Dil: Altyazılı
Yapım: 2011 Norveç
Tür: Komedi
Yönetmen: Marianne Bakke
Film Hakkında: Norveç’in Hell bölgesinde yaşayan 15 yaşındaki Alma buradan kaçmak istemektedir. Alma cinselligini keşfetmiş, tutkulu bir genç kızdır; Sık sık erotik dergilere bakan, telefonda uygunsuz konuşmalar yapan biri... 2011 Norveç Sinemasından Komedi türünde güzel bir yapım.