• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

~KaÇaK CaDı~ nın DÜNYASI..

~KaÇaK CaDı~

YOĞURDA SÜTÜ BOZUK DEDİM GİTTİ AYRAN OLDU..
Özel üye
:@ den =CC işteee offff bu kadar herşey kötü gidebilir mi yaaaaa:( gül yapamadım oyun kazanamadım soğuktan donuyorummmmm her şey ters gitmek zorunda mı beee insan intaarrr eder intaaarrr... bak hayat üstüme gelme diyommm git diyomm yok say beni diyom uğraşma yaaaaaa geçenlerde acil sıcak su lazım oldu arabaya ketıla suyu koydum bir saat başında ısınacak diye bekledim sonra bir baktım ki ketılın düğmesine basmamışımmm benim suçum ne burda??? sonra ütü yapıyordum yinee bak baaakkk gömlek serdim ütüyü basıyorum basıyorum gömlek açılmıyor kırışıklarrrrr pis kırışıklar kastın ne bana diyorum sonra bakıyorum ki ütü fişini takmamışımmm yaaa isyaaaannnnnn hayataaa isyannnnn ütüye ketıla isyannnnnn :mad:

~KaÇaK CaDı~

YOĞURDA SÜTÜ BOZUK DEDİM GİTTİ AYRAN OLDU..
Özel üye
ne çok zaman geçmiş böyle.. ne çok unutmuşluklar.. geriye bakasım bile gelmiyor.. korkuyorum..yada geride kalacağımı tahmin ediyorum.. kopmak serbestken ben kopamıyorum... yeni bir iş yeni bir hayat ve yeni bir şehir... Ankaram.. sen ne güzelsin böyle geçmişimi silen Ankaram...yorgun olmama ragmen bana iyi geliyorsun teşekkürler benim asil şehrim... veee bugün amcanın biri gelip gözlerimin içine baka baka mani söylemesi.. ne güzel maniydi yaşlı amcam sana da teşekkürler..sanki küçük çocuğun eline çikolata vermişcesine sevindim..yüreğine sağlık... ve yarın izin günüm.. ben ise bugün akşam mesaisiz çalıştım.. yorgun bitkinim.. ne tükenmişim ama... yarın güya dinlenecem tüm saatim randevu dolu:( neyse her saati bir sonraki güne hazırlamam lazım..hoşbuldum günlüğüm:kahve:

Top Bottom