• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Kadir İnanır replikleri

• Konuyu açan Konuyu açan RUZG4R
  • Açılış tarihi Açılış tarihi

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Komik kadir inanır sözleri

kadir abimiz kurşunlanmış hastanede yatmaktadır..hayata küsmüş olduğundan etrafındaki herkesi tersler..işte yine böyle bir anında kendisine yemek getiren hemşire ile şöyle bir diyalog gelişir:

kadir: yemekleri beğenmiyorum..
hemşire: efendim hastane yönetimine şikayet edin..
k: yemekleri beğenmiyorum dedim..
h: ben mi pişiyorum?!
k: ben mi pişiyorum ulen!!,der ve tepsiyi hemşirenin suratına fırlatır..bu arada hemşire kadrajdan çıkamadığından tepsiyi suratı yemiştir..

____

-beni sevdiğini söyle, çat
-sevmiyorum
-beni sevdiğini söyle, çatt
-sevmiyorum
-söyle dedim sana, çatt
-sev-mi-yo-rum
-beni sevdiğini söyleyeceksin, çattt
-tamam,seviyorum
-yalaaaaaaann,

____

Bana bak küçük hanım sen küstahça evinin mutfağının yerini bile bilmediğin evinin salonunda şehirli züppe arkadaşlarınla çılgın partiler verirken ben dışarda ayılarla güreşirim.

Niye ya? Bilmiyorum yapımda var..

_____

Götürürüm ama aynı yatakta yatmam kendimi elletmem kadınlara cinsel obje gözüyle bakmam sana kendi şiltemi veririm ben dışarda yatarım yağmur yağarsa çok seksi bir biçimde içeri girerim ama prensiplerimi bozmam, SARKMAMMMM.

-beni sevdiğini söyle, çat
-sevmiyorum
-beni sevdiğini söyle, çatt
-sevmiyorum
-söyle dedim sana, çatt
-sev-mi-yo-rum
-beni sevdiğini söyleyeceksin, çattt
-tamam,seviyorum
-yalaaaaaaann,

en iyi repliği kesinlikle bu :)
Yalaannn söylüyorsuunnn :D
Sanırım hanım oyuncumuz Türkan Şoray idi...

Bu metni yazan senarist aslında bugünkülerden çok daha zekiymiş diye düşünmeden edemiyorum. Bugün bile bu diyalog gündemdeyse tesadüf müdür yoksa ince bir zekanın ürünü müdür? bilemedim...

Geri