• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Kadir Şeker'in kurtardığı kadın, bir kilo eroinle yakalandı

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
1041440166_0:-1:1200:675_1200x0_80_0_1_0e145cdf1f3917af33e5c964edae93a4.jpgKonya Emniyet Müdürlüğü’nün bir araca yaptığı operasyonda 1 kilo eroin ele geçirildi. Araçta gözaltına alınan isimlerden birinin ise, Kadir Şeker'in şiddet görmekten kurtarmaya çalışırken öldürdüğü Özgür Duran'ın kız arkadaşı Ayşe Dırla olduğu ortaya çıktı.
Konya Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri şüphelendikleri bir araca dün akşam operasyon düzenledi. Operasyonda yaklaşık 900 gram eroin ele geçirildi.
Hürriyet'ten Musa Kesler'in haberine göre araçta bulunan Ayşe Dırla ve Murat Hanlı gözaltına alındı. Zanlılar emniyete götürülerek sorguya alındı. Ayşe Dırla, Kadir Şeker’in bir parkta darp edilmekten kurtarmaya çalıştığı kadın Murat Hanlı, polise Ayşe Dırla’nın ‘imam nikahlı eşi’ olduğunu söyledi.
Şeker, olay sırasında Dırla’ya şiddet uygulayan Özgür Duran’a müdahale etmiş, Duran çıkan arbedede kalbinden bıçaklanarak hayatını kaybetmişti.
Kadir Şeker ‘kasten adam öldürme’ suçundan 15 yıl hapse çarptırılmış, mahkeme, cezayı 12,5 yıla indirmişti. Kadir Şeker ifadesinde ‘Kadının ağlama seslerine dayanamadım’ diyerek müdahale etmek zorunda kaldığını anlatırken, Ayşe Dırla olaya müdahale etmeye çalışan Kadir Şeker’e ‘Ablacım o benim eşim, sen git’ diyerek uyardığını iddia etmişti.

Alıntı
 

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Eeee ilahi adalet işte bir çocuğun hayatı senin yüzünden kararmışken senin dışarı da olman büyük haksızlıktı
Şimdi çek cezanı

Ve bu Kadir Şeker olayından sonra çoğu insan birine yardım etmeye çekinecek o da ayrı mesele
 

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ya benim hala anlamadigim böyle kisileri madem tutukluyorsunuz gösterin yüzünü ki herkes görsün bilsin coklari isim olarak tanimiyor sonucta ama resimde yüzünü görün tabiki dahada dikkatli olurlar insanlar
 

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Anladığım kadarıyla bu çiftin düzgün aile hayatı yoktu. Sokakta kavga, müdahil olan bir genç ve fikir değiştiren kadın. Bu aile farklı yolun yolun yolcusuydu olan zavallı çocuğa oldu.
 
Top