kara bir hava ve yüreğimi saran Bulutlardan ancak kacabildim ve geldim :)

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Hoşgeldiniz ÇağanCan güzel bir giriş olmuş kelime seçimleriniz ve kullanımınız güzel. Forumumuz bir aile ortamını aratmaz zaten cevap yazan aile ferdlerinin yorumlarındanda anlaşılmıştır. Sizinde bu ailede yer almanıza seviniriz. Renk demişsiniz. Çerez ailesi rengarenktir sizde seçin bir renk :) Lafı çok uzattım sanırım hemen burada kesiyor ve keyifli forumlar diliyorum.

Not: Sanırım şuan Ankara'dasınız biraz hemşerilik varoldu. :)
evet şuan ankaradayım ama alışmak zor biraz evıme gitmek için halk otobüslerinin numarasını öğrenmeye calısıyorum bu biraz bende sınır bozucu bır durum olustuyor :)
sececeğim renk ise Mavi kırmızı siyah beyaz mor sarı lacivert vs vs herkesin yüreğine hıtap eden dostane bir duruşum ve cümlelerim var umarım herşey güzel olur.

evet şuan ankaradayım ama alışmak zor biraz evıme gitmek için halk otobüslerinin numarasını öğrenmeye calısıyorum bu biraz bende sınır bozucu bır durum olustuyor :)
sececeğim renk ise Mavi kırmızı siyah beyaz mor sarı lacivert vs vs herkesin yüreğine hıtap eden dostane bir duruşum ve cümlelerim var umarım herşey güzel olur.

Otobüsler konusu Ankarada sorundur. Otobüs kullanmadığım için bana sorsalar bende bilemem numaralarını size kolay gelsin.

Konuyu baştan sona okuyunca samimi ve hazırcevap biri olarak gördüm.Forumda bir renk olacağından eminim .Paylaşım ve yorumların bunu gösteriyor.Aramıza hoşgeldin.

ah ah ben işe 2 araç değişip giderdim.Erken gelmişiz dünyaya erkeeeeeeeeeennn

çağan bizi sayfasından kovacak

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Geri