• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Karalama Defteri

Safir

Özel Üye
Özel üye
Tuhaf bir boşvermişliğin içindeyim ya da buna tembellik mi deniyor bilmiyorum. Bir uçtan diğer uca gidip geliyor düşünceler, ortada kalakalıyorum. Hangisinin elini tutayım, hangisine yol açayım..... Amaaan boşver.. Canım sigara istiyor en iyisi uyumak galiba....

Yazdığımı tekrar okuyunca kararsızlığa ve tembelliğe bağlı olduğunu anladım.

Safir

Özel Üye
Özel üye
Bir eve grip uğrayınca es geçtiği insan olmuyor sanırsam. Yavrum benim, inşallah kolay atlatırsın.

Safir

Özel Üye
Özel üye
Evin altı üstünde, sonucun güzel olacağını düşünerek kendimi bi parça yatıştırıyorum. Ama bi mutfak üç katı da bu kadar mı mahveder yaw. Fayansçılar da yamuk yaptı iş uzuyor. Gerçi başlayalı daha 12 gün oldu, bir buçuk iki ay içinden çıkamayanlar varmış. Boşvermek istiyorum......

KaRaNFiL

1+1=3 :) bebegimiz saglicakla gel :)
Kolay gelsin. Mutfak insaati cok zor. Bizimde bi kac sene önce tamda Ramazan ayina denk gelmisti insaatimiz. 2 ay kadar sürmüstü bizde de. Ama sonucunu görünce degdigni anladik :) Tekrar kolay gelsin.

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
İnsanların yüzlerinde perdeyle dolaştığını yıllar önce anlamıştım. Ama bu perdeler bir gün açılır diye hiç düşünmediler mi? Yüzüne gülüyor, birde bakmışsın ki arkandan kuyunu kazıyor... Ah ah ah. (Bilse ki aslında kendini kandırıyor)

Safir

Özel Üye
Özel üye
Kolay gelsin. Mutfak insaati cok zor. Bizimde bi kac sene önce tamda Ramazan ayina denk gelmisti insaatimiz. 2 ay kadar sürmüstü bizde de. Ama sonucunu görünce degdigni anladik :) Tekrar kolay gelsin.
İçinde otururken çok zor oluyormuş canım yaa, ben de sonucu güzel olacak inşallah diye sabırla bekliyorum :)

KaRaNFiL

1+1=3 :) bebegimiz saglicakla gel :)
İçinde otururken çok zor oluyormuş canım yaa, ben de sonucu güzel olacak inşallah diye sabırla bekliyorum :)

Evet hemde nasil :) Ben hatirliyorum bizim yari mutfak esyamiz oturma odasindaydi öyle bi sekilde idare ediyorduk. Ramazanda oldugu icin biraz daha zor olmustu. Ama simdi rahatiz. Sizde de öyle olacak insaAllah :) Tez zamanda yeni mutfagina kavusman dilegiyle :rolleyes:

Safir

Özel Üye
Özel üye
Gösterdiğim üstün sabrı taşırmayı başardın ya velet.... Çocuktur yapar, yanlışlıkla olmuştur, düşünememiştir, oyun oynarken kırılmış olabilir diye diye..... En sonunda daha bir iki saat önce S. dedesinin yavruma hediye ettiği barbiyi, bütün uyarılarıma rağmen elbise giydiriyorum diye ortadan kırman canıma tak etti çocuk. Kaç aydır ilk defa sinirlenip bağırdım, hem de oruç oruç.... Ama yaptıkların, hataların için bir özür dileyeceğine "kalbimi kırdınız teyze, bi daha kızınızla oynamicam" diye mektup yazmamış mısın.... Yaaaa sabır yaaaa sabır.......

Top Bottom