Kartal Yuvasından Komik Fırtınalar

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Boo James GIF by Betboo

Aşırı Menemen Yemiş Olabilir: Beşiktaşlılar bilir, menemen bizim için vazgeçilmezdir. Belki de kartalımız menemen yiyip ağırlaştığı için uçmakta zorlanıyordur.

Black Eagle GIF by Besiktas JK

Beşiktaşlılar İçin Espriler Kartal Yuvasından Komik Sesler​

Benim için aşk üç harfli bir kelime değildir, BJK'dir." (Aşk ve futbolun birleşimi)

Diyet mi? Benim için tek diyet, maç günü tribünde atılan tezahüratlardır." (Yemek yerine tutku
Beşiktaşlıların coşkusu ve espri anlayışı bir başka! İşte
Beşiktaşlı olmak ayrıcalıktır, ama diğer takımların taraftarları da varmış gibi yapıyoruz.

Hakem kararları bizi üzmez, zaten biz her maçı kazanmış sayarız! Ama hakemler de bazen bizim bu özgüvenimize hayran kalıyo

Beşiktaş'ta forma numarası önemli değil, önemli olan kartal yuvasında uçmak!"

"Hakem yanlış karar verse bile üzülmeyiz, çünkü biz zaten her maçı kazanmış sayarız!"

Beşiktaşlı olmak ayrıcalıktır, ama komşunun köpeği de bizim maskotumuzdur."

Haydin bakalim Besiktaslilar size buraya alalim :))
Önemli Not: Espri yaparken, diğer takımlara veya kişilere hakaret etmekten kaçınmalısın

Köfte kokusuna giderde o yüzden :D :D

Gerçekten Beşiktaş İnönü stadına eğitimli kartal getirildi. Stad üzerinde tur attıktan sonra santra noktasına konan ete konması gerekirken stad dışında satılan seyyar köftecilerin kokusundan etkilenerek oraya doğru hamle yapmıştır :D

Köfte kokusuna giderde o yüzden :D :D

Gerçekten Beşiktaş İnönü stadına eğitimli kartal getirildi. Stad üzerinde tur attıktan sonra santra noktasına konan ete konması gerekirken stad dışında satılan seyyar köftecilerin kokusundan etkilenerek oraya doğru hamle yapmıştır :D
Harbiden çok ilginc olmus ilk defa duydum :)))

Geri