• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kendi yazdığım Hıkayem

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye

Selam Özlem
Birkaç cümleden sonra devam edemedim :)
Bence daha özgün ve düzgün içerikler yazmalısın. Ben bu tür iceriklere kitap gözüyle bakamıyorum . Sonu güzel bitecek başına bakma dersende gerçek hayatta asılsın dediğimiz kisiliklerin aşk kahramanına dönüşmesi daha da canımı sıkıyor.
Wattpad artık maalesef benim için tam bir çöplük kitaplar dizilerden farksız.en basit örnek kadın hakları diye didinip kadinlarin tahammül edilemez muamelelere maruz kaldığı hikayeler gencelerin bunu bayılarak okuması filan...
İnsan olarak tüm gençler için ve anne olarak cocuklarım için kaygı duyuyorum.

oezlem1999

Karşımda tebessüm eden herkesi kendim gibi sandım.
Özel üye
Selam Özlem
Birkaç cümleden sonra devam edemedim :)
Bence daha özgün ve düzgün içerikler yazmalısın. Ben bu tür iceriklere kitap gözüyle bakamıyorum . Sonu güzel bitecek başına bakma dersende gerçek hayatta asılsın dediğimiz kisiliklerin aşk kahramanına dönüşmesi daha da canımı sıkıyor.
Wattpad artık maalesef benim için tam bir çöplük kitaplar dizilerden farksız.en basit örnek kadın hakları diye didinip kadinlarin tahammül edilemez muamelelere maruz kaldığı hikayeler gencelerin bunu bayılarak okuması filan...
İnsan olarak tüm gençler için ve anne olarak cocuklarım için kaygı duyuyorum.
18 üzeri olaylar olduğu için mi beğenmedim abla? Sonuca orda yazıyor 18 üzeri diye

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
18 üzeri olaylar olduğu için mi beğenmedim abla? Sonuca orda yazıyor 18 üzeri diye
+18 i gördüm:D

Ben genel olarak Wattpad içerikleriden bahsediyorum aslında:D
Yazar olarak neden +18 yazma ihtiyacı duyuyorsun ? Cevabı da biliyoruz çünkü çok fazla ilgilisi var artık
Bu içeriklerin bu kadar kolay ulaşılabilir ve kitap yazdım okuyun haydi ama dikkat uygunsuz ben baştan söyleyeyim diye reklamının yapılmasını sevmedim :)
Ki uygun içerikli olanların da elle tutulur bir tarafı yok benim için
Ben çağın bunları normal kabul etmesini kabul etmiyorum Özlem
Bu içerikler bana göre kitap değil istersen oraya on tane +18 yaz farketmez :)

oezlem1999

Karşımda tebessüm eden herkesi kendim gibi sandım.
Özel üye
+18 i gördüm:D

Ben genel olarak Wattpad içerikleriden bahsediyorum aslında:D
Yazar olarak neden +18 yazma ihtiyacı duyuyorsun ? Cevabı da biliyoruz çünkü çok fazla ilgilisi var artık
Bu içeriklerin bu kadar kolay ulaşılabilir ve kitap yazdım okuyun haydi ama dikkat uygunsuz ben baştan söyleyeyim diye reklamının yapılmasını sevmedim :)
Ki uygun içerikli olanların da elle tutulur bir tarafı yok benim için
Ben çağın bunları normal kabul etmesini kabul etmiyorum Özlem
Bu içerikler bana göre kitap değil istersen oraya on tane +18 yaz farketmez :)
Anladim Abla saygı duyurum teşekkürler yorumun için Intikam vaktini devam yazmayı düşünmüyorum