• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kocaeli Derince'deki Liseler

Suskun

V.I.P
V.I.P
19 MAYIS LİSESİ
19 Mayıs Lisesi Kocaeli Derince İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 19 Mayıs Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 19 Mayıs Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 19 Mayıs Lisesi SBS taban puanları, 19 Mayıs Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, 19 Mayis Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: 19 MAYİS LİSESİ
Adresi: DUMLUPİNAR MAH. YİLDİRİM SOK. NO: 29 41900 DERİNCE/KOCAELİ

Derince Lisesi
Derince Lisesi Kocaeli Derince İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Derince Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Derince Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Derince Lisesi SBS taban puanları, Derince Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Derince Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: DERİNCE LİSESİ
Adresi: Sırrıpaşa Mah. Denizciler Cad. No:189 Derince Kocaeli

Hürriyet Lisesi
Hürriyet Lisesi Kocaeli Derince İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Hürriyet Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Hürriyet Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Hürriyet Lisesi SBS taban puanları, Hürriyet Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Hürriyet Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: HÜRRİYET LİSESİ
Adresi: DERİNCE HÜRRİYET LİSESİ YENİKENT MAH. 41900

Seka Çocuk Dostları Lisesi
Seka Çocuk Dostları Lisesi Kocaeli Derince İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Seka Çocuk Dostları Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Seka Çocuk Dostları Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Seka Çocuk Dostları Lisesi SBS taban puanları, Seka Çocuk Dostları Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Seka Çocuk Dostları Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
Adı: SEKA ÇOCUK DOSTLARI LİSESİ
Adresi: Çınarlı Mah. Çenesuyu Cad. Derince Kocaeli