🧡 Kör Dügüm Gibi Bir Aşk 🥰

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Kör dügüm bir aşk
Yağmur damlaları gibiydin. Öyle masum damlıyordun kalbime.. Ve​

In Love Hearts GIF by Digi
ben sana böyle ‘aşık’ oldum. Şimdi ilk gözgöze geldiğimiz yerde _________Yine yağmur yağıyor​

Cerezforum aşk

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Kopan bir ipe sımsıkı bir düğüm atarsanız, ipin en sağlam yeri artık bu düğümdür. Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan tek nokta yine o düğümdür..."

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

onu damarlarında akan kan gibi sevmek o kan olmazsa yaşayamazsın ya hani işte onun kalbi senin içinde atmazsa öleceksin gibi o seni sevmese ne olur sen seviyorsun o sana bakmasa ne olur sen bakıyorsun o başkasıyla olsa ne olur sen onu her haliyle kabul etmişsin o hiç olmasa ne olur senin ruhunda beyninde kalbinde yaşadıktan sonra ne olur kalbindeki masum sevgiyi onun ruhunda hissetmişsin bir kere kalbin onun kalbinde atıyor onun kalbi ise senin tüm ruhunda sana bulaşmış damarlarına işlemiş nefes alıp verirken onu alıp veriyorsun gibi olursun gittiğin her yerde onun kalbini kalbinde hissedersin attığın her adımda iliklerine işleyişini görürsün​

Kördüğüm nasıl ilk günkü gibi?

“Bizim kördüğüm nasıl?” Gülümseyerek cevap verirdi: “İlk günkü gibi…” İlk günkü gibi sevmenin en güzel hali olan beni seviyor musun?" diye sorduğunda "Evet ya tabii seviyorum," cevabını veriyor

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Güzel olan ne biliyor musun...?
Hayatı herşeyi ile yaşayabiliyorsan yaşata biliyorsan güzel...
Herşey siyahken beyazı düşünebiliyorsan güzel....
Güneşide, yağmuruda,insanıda,doğayıda sevebiliyorsan güzel....
Koşulsuz,çıkarsız, karşılık beklemeden seve biliyorsan güzel....
Sabahları güne gülümsemelerle başlaya biliyorsan güzel....
Her işi yaparken sevgini koyabiliyorsan güzel.....
Hayatın tüm acımasızlığına rağmen;…

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Ben bir kere aşık oldum sadece. Küçücük bir gülümsemeyle başladı her şey. Oysa hiç kimseden hiçbir şey istememiştim ben.

.......Daha önce de kalbimin hızla çarptığı zamanlar olmuştu hayatımda. Ama hiçbir zaman böylesine ağrımamıştı sol yanım ve böylesine güzel gelmemişti daha önce dinlediğim hiçbir şarkı.

.......Ben bir kere aşık oldum sadece. Gelip geçici hüzünlerdi diğerleri sadece o çok sevdiğim şiirdeki gelip geçici hüzünlerdi yıllar sonra adlarını bile hatırlayamadığım.

.......Ben bir kere aşık oldum sadece. Beş yaşında bir çocuğun etrafına sürekli gülücükler saçan bakışlarıydı tutulduğum, “Üniversiteli bir kız rüyasıydı sanki” sen benim hiçbir şeyimsin diyerek kendime bile yalanlar söylediğim.

.......Hiç bir şeyim eksik değil sanıyordum atabilmek için yüreğimi aşk denen kuyunun bilinmeyen karaltısına. Sevgiliye söylenebilecek en güzel sözler ezberimdeydi hala ve kendimden bile vazgeçebilme kabiliyetiyle hazırdı gönlüm damdan düşer gibi ayaklarımın dibine yuvarlanan aşka.

.......Oysa ne kadar yanıldığımı zaman gösterdi bana. Sabahlara kadar konuşabilecekken ve anlatabilecekken bildiğim her şeyi sevgiye dair, susmak düştü yine payıma. Çünkü dünyanın en zor şeyiydi bir sevgiyi söyleyebilmek şayet gerçekten seviyorsanız. Kaybedeceklerini göze alamamak ve inadına her gün biraz daha kaybetmektir artık yaşanılan.

.......Oysa ne kadar isterdim bir kerecik olsun kendini benim gözlerimle görebilmeni. Belki o zaman anlardın, beni sevmeyecek olsan bile neler çektiğimi.

Ben bir kere aşık oldum sadece
Gerisi mi?
Boşver gerisini.........!

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Kendinizi odaya kilitleyip, üzüntülü müzikler dinleyip ağlayacak kadar çok birini sevdiniz mi hiç?

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Unutmak, zayıf insanların çıkış yoludur; benim de hayat tarzıma aykırıdır. Aşk denilen duyguyu, sadece mutluluk olarak gören, aynı zamanda bu duyguyu yarım kalmışlığı ile yaşıyorsa hep eksiktir zaten…
İnsan, yarım kalmışlığının peşine düşüp sevgiliye gitmek ister; ne saat, ne gece, ne de kilometreler umurundadır…
İnsan hep yalnızdır aslında… Bazen insana yalnızlık bile yetmez; beraberinde boğulursun! Ama ölemezsin

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Affettiğimden değil,
Boşverdiğimden üzerinde durmuyorum çoğu şeyin..
Ve mutlu olduğum için değil;
Güçlü olduğum için gülüyorum.