• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Koronavirüs Aşısı Bilgilendirme Formu(Bilgi Alışverişi)

• Konuyu açan Konuyu açan Enda
  • Açılış tarihi Açılış tarihi
Ben de yağ bezesi de cıktı daha önce hiç fark etmedim akşam gittim ağrıların aşıdan kaynaklı olacağını söyledi doktor Çağla ile konuştum sonradan görülebiliyor böyle etkiler dedi ama sol yanımdaki beze aşının etkisiyle mi ağrıyor onu çözemedim

Yağ bezesi kolunda mı çıktı
Boynumda şah damarım da içerde bir de zaten benim vücut beze üretmeye yatkın bir tane aldırdım bir de sağ boyun bölgem de var doktor patlar diye krem verdi ne patladı ne gördü ama onlar dışarı da bu içeri de ama tabii aşıyla alakası yok bunun öyle dedi doktor

29 Haziran dün doktora gittim emar çekti bişey çıkmadı yorulmuşsun dedi 🤔 ama kolda şişlik ağrı hiç bir şey yok bilemedim 🤷

Boynumda şah damarım da içerde bir de zaten benim vücut beze üretmeye yatkın bir tane aldırdım bir de sağ boyun bölgem de var doktor patlar diye krem verdi ne patladı ne gördü ama onlar dışarı da bu içeri de ama tabii aşıyla alakası yok bunun öyle dedi doktor
Rabbim şifa versin olmadı baktın seni çok zorluyor bir daha doktora git bence

Belki yorgunluktan da olabilir ya bilemiyorum ki bunu @Çağlayağmur ona sormalı ama daha sonradan bile yan etki görülüyormuş ben de tek kol ağrısıyla kurtuldum demiştim

Geri