Meb yazılı kağıdı

boxor

Üye
Lightbulb Meb Yazılı Kağıdı
S.aleyküm arkadaşlar

Yazılı kağıdı düzenlerken "ADI, SOYADI, NUMARASI, SINIFI" gibi boş kalan yerleri otomatik olarak tanımlamak istiyorum.

Yani öğrenci sınava girdiğinde "Word veya Excel'de" hazırlanan yazılı kağıdına öğrenci bilgileri otomatik olarak gelsin istiyorum.

Bir bakıma Ösym mantığı gibi kişi adına yazılı kağıdı düzenlenip dağıtıcam. Böylece Yazılı sonunda isim numara yazmayan öğrenci derdinden kurtulmuş olucam
Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşların bana yardımcı olmalarını istirham ediyorum.

.:: BİLGİNİZE VE İLGİNİZE ::.

elimde bir örnek var arkadaşlar başka forumda biraz yardımcı olup bıraktılar isteyen pm ulaşşın bana

Merhaba Mehmet Bey,

Daha önce bizim sitemizde bu konu hakkında yardım talep etmiştiniz, ben ve diğer yönetici arkadaşlarımız da size yardım etmek istedik, fakat siz aşağıdaki gibi bir yanıt verdiğiniz için bırakın size yardım etmeyi, sizi kâle bile almadık.

Cevap: Meb Yazılı Kağıdın Taslağı

Murat OSMA » 05 May 2011 10:54
Merhaba Mehmet bey, lütfen öncelikle forum kuralları 20. maddeyi tekrar inceleyip, iletilerinizdeki kırmızı ile belirtilen hatalarınızı düzeltiniz.
Resimleri de imashack.us sitesi yerine direkt olarak siteye ekleseydiniz görebilirdik.

Cevap: Meb Yazılı Kağıdın Taslağı

boxor » 05 May 2011 11:01
hocam edebi eser vermiyorum burda lütfen bu kadar hassas olmayalım yardımcı olucaksanız sadete gelelim konu hakkında yardımcı olucaksanız yardımlarınızı talep edeiyorum uyarılarınızı pm olarak göndeririseniz sevinirim forumda mesaj kirliliği yapıyorsunuz

Şimdi sorunuzu burada da görünce bir mesaj yazma ihtiyacı hissettim, kusura bakmayın...

İyi çalışmalar...