• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

merhaba; ben 'Dost Günlük'

çılgınım_www

Forum Tutkunu
günlüüüüüüüüüükkkkkk ! merhaba sonunda sana gelebildim :hey hani kahvem hani çayım aaaa böyle kuru kuruya da yazamamki sana :him duuuuuuu ben bi gidip kahve kapıp geliyorum:zip 5 dakika tut :kik gelmezsem sopayı hazırla :v

çılgınım_www

Forum Tutkunu
geldim işte günlükçügüm :) gelcem diyorsam gelirim okadar;) evet haklısın uzun zamandır ayrı kaldık ne ben geldim sana ne sen sordun beni ona... Olsun önemli olan eninde sonunda kavuşabilmek ve ve vee işte kavuştuk :P cumartesi günü izine ayrıldım işten...derken tamda izine ayrılmışken ben annem rahatsızlanmazmı:eek: annemin rahatsızlıgına mı üzüleyim, izine ayrıldım hiçbirşey anlamadım ona mı üzüleyim, cerezforumdan uzak kaldım ona mı üzüleyim off püfff offf anlamadım gitti günlük.. sen ne anladın ?? acaba anladınmı sen :D herneyse... derken ben Pazar gününden beri evdeyim heee ufaklığı parka çıkarmalarımı saymazsak evdeyim ... yani düşün ne kadar evde oldugumu :eek: ahhh günlük ahh ... zaten annemin doktorunu hastanelik etmeye az kaldı... yaw hastalıgın ne oldugunu söylememiş üstelik bir de sadece verdiğim ilaçları kullansın igne vurulsun dememişmi... hadi geçtim bunları 10 gün sırtüstü yatsın yattıgı yerden kalkmasın demiş yaaa işte ben bunu duydugum an beynimden vurulmuşa döndüm.. -ki bu hafta çektiğim çileyi ve beraberinde yaşadıgım acıları uykusuzlukları can çekişlerimi anlatamam ... çünkü bayılırsın... üüüüüüüüüüü ben işimi özledimmmm ...herneyse anne olmak zormuş cidden... işte bugün annem biraz daha iyi ve biraz daha sessiz birgün veeee zamanım oldu sana yazmaya... ooohh mis gibi acı şekersiz koyu kahvem de yanımda daha ne isteyeyim ben dimiii :P:):D;)

DiPNoT: buarada 10 gece burdaydım günlük ama yazmak 10 dakika sürdüüüü oyüzden geç kaldım sanma sakın :D bide daha çok yazacaklarım var kaybolma sakın ben gelcem yine :D

zuzuu

Uzman
günlük ben geldim!!nasılsın günlüüğüm:Dbeni sorarsan iyiyim:Dbugün çok sıkıcı bir gün am¤¤¤¤imse yok forumda tek başıma kaldım:(sen bi çağrı atta onlara kopup gelsinleryoksa buranın tadı cıkmıyor çok sıkıcı oluyo:(çılgında yok sorumsuzda yok neyse simdilik bu kadar sonra görüşürüz:Döptüm günlüğüm:D

çılgınım_www

Forum Tutkunu
günlükçügüm söyle zuzuya sen benim günlügümsün:D kendine başka bir günlük açsın söyle ona :D birde ona cılgınım_www geldi diye söyle :D geldim yahu :hey

çılgınım_www

Forum Tutkunu
:D kıs tamam önemli değil hatadır olur böyle şeyler :D sorumsuz da bilerek yazıyor buraya ne olacak sanki :D ama bidaha olmasın :@ puuuuuuuhahahaha:D hadi paso'ya gel sen:D

çılgınım_www

Forum Tutkunu
günlükk bak bana birşey olursa sorumlusu cerezforum :D:D:D yani uykusuz kalıyom Allah muhafaza uykusuzluktan ölmeyeyim bide:D:D neyse seni de uykundan ettim sory:D muck muck:P tamam yaaa:eek: kızmaa gidiyommmmmm:mad: bye

Top Bottom