Merhaba :)

_KbraS_

Özel Üye
Özel üye
Çok zordu :P kısaltmalara merakım vardir bu neymiş demeden geçemem :D
Bundan yaklasık 5 sene önce forumların birinde etkin bi şekilde takılıyordum. Sonra internete ara verdim. Şimdi de burdayım işte. Ordaki Nickname kullanmak istemedim adımı kısalttım :D

Hoşgeldiniz umarım kalıcı ve katılımcı olursunuz. Keyifli paylaşımlar...

Teşekkürler Papatya.

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
Hoş geldin iyi forumlar diliyorum, bize güç verip renk katacak gibi duruyorsun. .:) daha çooook güzel paylaşımlarda görüşmek dileğiyle. ..:)

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
Bundan yaklasık 5 sene önce forumların birinde etkin bi şekilde takılıyordum. Sonra internete ara verdim. Şimdi de burdayım işte. Ordaki Nickname kullanmak istemedim adımı kısalttım :D

Teşekkürler Papatya.

Bir tahmin yürüteyim izninizle. Avukatlık okudunuz ve eski nickiniz _kbrsltn_ idi. Yanlış hatırlamıyorsam böyle yazılıyordu.

Son düzenleme:

_KbraS_

Özel Üye
Özel üye
Hoşgeldiniz,Keyifli Forumlar ~ :)

Teşekkür ederim :)

Hoşgeldin memnun olduk

Benim gibi bi Lost fanı daha sanırım.. Bende öyle.)

Hoş geldin @_KbraS_ . Evet tamda çerez tadındayız. Kalıcı ve katılımcı olman dileği ile :)

Teşekkür ederim :D

Hoş geldin iyi forumlar diliyorum, bize güç verip renk katacak gibi duruyorsun. .:) daha çooook güzel paylaşımlarda görüşmek dileğiyle. ..:)

Ne kadar pozitif bi karsılama mesajı. Gercekten çok hoş buldum :))

Bir tahmin yürüteyim izninizle. Avukatlık okudunuz ve eski nickiniz _kbrsltn_ idi. Yanlış hatırlamıyorsam böyle yazılıyordu.

'Tam üstüne bastın canım ya' demek isterdim ancak malesef. Sağlık okudum, Biyologum. Eski sitedeki nickim de RaPizM^^ di. Sagopa Kajmer dinediğim için :)