• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

NeReYe Kadar BöLe GideceK...??

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
BiŞey Sorcam..Ne Zamana Kadar Siteye Girdiğimde Baştan Aşağıya OyunLarLa KarŞıLaŞacaĞım..Neden Sadece Oyun oynayıp çıkılıyo..Giren Bütün OyunLara Yazıp ÇıkıYo..Bu mudur Forum..Sadece OyunDan mı iBaret..SıkıLmaYa BaşLadım AçıkcaSı..DevamLı oYun..DevamLı GırGır ŞamaTa..:him

açıkçası bu durum benim de hoşuma gitmiyor...oyunlar haricinde birşeyler göndermeye çalışıyorum ama bu aralar kafamı fazla toplayamıyorum sanırım...dolayısıyla konu paylaşmam zor oluyor...ama kelebek...sheryy...ve daha bir kaç arkadaşımızda oyunlar haricinde konu paylaşımlarında bulunuyorlar...bugün eklenenen konu sayısına bakmak lazım aslında...

Zaten Wien YorumSuz KeLebek Sen vs. olmasa ekLeyen Pek Yok BöLe GüzeL koNuLar..Dikkat Eden Var mı BiLmiyorum Ama Ben biLe Artık Pek KatıLmıyorum oyunLara FaLan..Yavaş Yavaş AzaLttım Geyiği :hey
Oynamayın Demiyorum KimSeye DememDe...Ama DevamLıda oLmaz Yani..

efsane bence artık sen forumu daha çok sahipleniyorsun...ve bu benim çok hoşuma gitti...foruma ilk gelince nedense oyunlar çok sarıyor...ama zamanla oyunlardan daha farklı bir boyutu farkediyorsun ilk geldiğim günler nerdeyse bütün oyunlara yukardan aşağıya yazıyordum..ama dikkat edilirse şimdilerde yazdığım bir iki oyun var..genelde ya konu okuyorum...yada konu ekliyorum...tabiki oyunda oynanıcak oynanmıyacak demiyorum herkes sevdiği istediği oyuna yazar...ve forumda kaynaşmayı sağlayan en güzel yer forum oyunları...neyse lafı uzatırsaam bağlayamayacağım yarın okul var ben şimdilik kaçar sonra uzun uzun konuşuruz...

İyi GeceLer..
Dediğin Gibi Kaynaşma SafHası İçin En ideaL Yer..Hadi İlk GünLer TakıLırSın AnLadıkDa Daha SonRa Neden BağımLılık Yapar Onu AnLamadım..Bende Senin GibiyDim..Ama Şimdi Çok Nadir TakıLıyorum...
SahipLenme MevZuSuna GeLinCe...8 ayLık Bi üyeLik Dönemim Var..Ve mod Luk VeriLmiş..Bu Bi sorumLuLuktur ELimden GeLdiğince Yapmaya Çalışıyorum..Mod oLDuğum YerLerDen Biri de Forum oyunLarı..:D Karıştırmayın oRaSını..:D

valla ben size katılamıcam konu açmaktansa önceki konulara bakılıp güncellenmesi gerek çünkü gördüğüm kadarıyla aynı konu farklı isim altında açılmış önemli olan konu açılmasımı yoksa güzel bir paylaşımmıdır sitede tabi ki önemli konularada yorum yapılsın tartışılsın isterim ama üyelerin birbiriyle kaynaşması iççin oyun şart derim ben zaten insan sürekli oyun oynamaz ya canı sıkılmıştır yada ne bilim iyi değildir yani zaten diğer konulara da yorum yapılıyo ama dün mesela kelebek arkadaşımız 30 civarında konu açtı ve siteye baktım yorum yapılmayan o kadar çok konu var ki anlamıyorum konu açmaktaki maksat nedir maksat kaynaşmaksa bu biraz zor oluyo konu takibi yapması çok zor insan konuların içinde boğuluyor napıyor o zaman oyuna veriyor kendini bunda kimsenin kabahati yok sürekli konu açanlarda var daha çok sölenecek şey var ama yine bu konuda yazdıklarımda unutulur yada belirli kişiler okur sadece :S

Valla Abi keLebeK O KonuLarı AçarKen BeLki Birinin İşine Yarar DüşünCesiYLe Açıyo..Yorum FaLan BekLemiyo..İlla Bi teşekkür BekLer..Ama aÇtığı KonuLar BelirLi Bi KeSimin İşine YaraYacak KonuLAr..MisaL Dün BeLirLi Gün Ve HafTaLar BöLümünde Bİrçok PayLaşımı oLdu..BunLar Senin Benim İLgimi Çekmez Ama ÖğreNci ve öĞretmen ÜyeLerimiz Var Sitede..onLarın İşine YarayabiLir..
Ben Demiyorum Ki Yeni Konu Açın..Dediğin Gibi EsKi KonuLar GünCellenSin..KonuŞaLım TarTıŞaLım..ama Ben ArtıK SıkıLmaya BaşLadım SiteYe GirdiğimDe YukarDan Aşa Oyun KonuSu GörMeYe..

Kaynaşmak için oyunlar gerekli arkadaşlar. Günün yorgunluğunu, stresini atmak için elbette giriyoruz, girmeye de devam edeceğiz. Ama zamanın tümünü bu bölümde geçirmek te zamanla size bıkkınlık verebilir. O yüzden başka bölümlerden bihaber olmamak gerek. Özellikle üye resimlerinin altına Konu Sayısı'nı gösteren eklenti ekledim ki arada oyunlar da bile olsa esprilerimiz konu sayısı hakkında olabilir. Örneğin;

Oyun: Üstteki üyenin neyini sevdin?
Cevap : Konu sayısını :)

veya

Oyun: Evet Hayır - Soru: Konu açmayı sevmiyorsun? Rep+
Cevap : Evet :D

Teşekkürler Efsane güzel bir konuya değinmişsin.

Ek Not: Puan sistemini kullanın arkadaşlar ama lütfen rastgele konular için değil gerçekten beğendiğiniz konu olduğunda ilgili butonu kullanın. Tecrübe puanı sizin paylaşımlarınızın sitede ne kadar önemsendiğini gösterir.

Geri