• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

NeReYe Kadar BöLe GideceK...??

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
BiŞey Sorcam..Ne Zamana Kadar Siteye Girdiğimde Baştan Aşağıya OyunLarLa KarŞıLaŞacaĞım..Neden Sadece Oyun oynayıp çıkılıyo..Giren Bütün OyunLara Yazıp ÇıkıYo..Bu mudur Forum..Sadece OyunDan mı iBaret..SıkıLmaYa BaşLadım AçıkcaSı..DevamLı oYun..DevamLı GırGır ŞamaTa..:him

Ben ilk geldiğimde konu açmaya başlamıştım çoğunlukta... Fakat açılan konuların ilgi görmediğinin farkına vardım... O sıralar daha kimseyi tanımıyordum.. Oyunlarda sitedekilerle kaynaşmak için çok güzel bi ortam oldu... Şimdi sadece konulara katılıp çıkıyorum.. yada beğendiğim birşey oluyorsa günde bir yada iki konu ekliyorum...

Oyunlar aşırıya kaçılmadığı sürece çok güzel site için... Yalnız bu sorundan herkes kendine pay çıkarmalı çünkü tek kişinin üstünden geleceği birşey değil... Sitede aktif olan herkes gerektiği kadar yorumunu ve eleştirisini konulardan eksik etmezse bence daha güzel olur...
Yoksa bi iki kişinin konulara katılımıyla değişecek pek birşey olmaz sanırım...

yönetim odasında sölemiştim ama burdada söleyim oyunlara fazla kaptırıldı bencede.Önceden açılan konulara yorum yapılmasada okunuyordu bakılıyordu en azından ama şimdi okumaya bile tenezzül edilmiyor:(

Benim konu açmama takılmış millet vay be,insanlara faydalı olabilecek şeyleri eklemeye çalışıyorum ama madem eski konular güncellensin isteniyor ben de çekileyim kenara da bakalım ne kadar eski konulara odaklanılacak, dağıtmayalım ortamı..

Bence oyunlar gayet iyi eğlenceyede ihtiyaç var.hatta oyunlarda bazı önerilerim olcaktı ama görüyorumki oyundan şikayetçiler çok o yüzden gerek duymuyorum..
Konu açmaya gelince bi çok konu açılıyo bi çoğuda gerekli bilgiler ama daha çok ilgi görmeli katılım çoğalmalı diye düşünüyorum..biraz ilgisiz kalınıyo gibi geldi bana

Benim konu açmama takılmış millet vay be,insanlara faydalı olabilecek şeyleri eklemeye çalışıyorum ama madem eski konular güncellensin isteniyor ben de çekileyim kenara da bakalım ne kadar eski konulara odaklanılacak, dağıtmayalım ortamı..

bence yalnış düşünüyosun kelebek ben herzaman senin wienin yorumsuzun ve konulara ağırlık veren arkadaşların yazılarını okumuşumdur ve teşekkürde etmişimdir.ben hiç bir konuyu yorum yazılsın diye açmıyorum ama insan yinede düşünüyo sen faydalı olmaya çalışıyosun ve bir yada iki kişi ancak okuyor.sende onlardan birisin benim için.lütfen sen herzamanki hocamız kelebek olarak çok beğendiğim konularına devam et.

N'oluyo burda gençlik?Bi rest çekek,çerezforum ahalisine program kazandıralım diye çalışmalar içerisine girdik (henüz yapım aşamasında:)),ortalık gine karışmış.:D:P

(Arkadaşlar gerilmeyin bu kadar;))

Geri