• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

ÖDEME EMRİ BELGESİ (Kurumlar / DEMO) 1.0.1

orhancan

Üyecik
Sayın site yöneticileri sizden ödeme emri belgesini 20,00 YTL karşılığında kurum olarak satın aldık.Malum PC lere sürekli internette olduğundan virüs bulaşma oranıda sürekli yükseliyor.PC lerede herzaman format atmak lazım geliyor.buna parelel olarakda yeni bir ödeme emri belgesi indirmek ve sizden onay kodu almak için binbir rica ile onay kodu istiyoruz ve haftalarca bunun gelmesini bekliyoruz.Siz yöneticilerden telif hakkını alan kişi ya da kişilere bir tane onay kodu vermeniz ve bu onay kodu ile yeni yüklenen ödeme emri belgesinide açması.devlet kapısı gibi sürekli aynı nakaratları yaz yaz bıktık. bunada siz bir çözüm bulun ayrıca hala onay kodu beklediğimi bildiririm.iyi çalışmalar

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Program yardımında bu durum belirtilmişti. Daha önceki kullanıcı numarsı ve şu anki kullanıcı numaranızı mail göndererek ya da buradan belirtirseniz bir defaya mahsus olmak üzere onay kodu veriyoruz.

Bu bölüme yazmışken önemli bir duyuruyu da buradan yapalım. 2008 yılı sonundan itibaren programa destek çekilecek ve ücresiz olarak dağıtılacaktır.

corumlu34

Üyecik
Ben kamu kuruşunda mutemet olarak çalışıyorum. hazırlamış olduğunuz ödeme emri belgesi programı çok güzel bizler de kullanmak isitiyoruz.
Kullanıcı Kodu : 1962792748
bizler için de cerezforum sitenizde onay kodunu yayınlarsanız sevinirim.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hocam her bilgisayar için ayrı onay kodu gerekiyor. Bu bölümün ilk konusunda tüm detaylar anlatılmıştı.

rgoksu

Üyecik
arkadaşlar hakketten bari her kurulduğunda (aynı bilgisayarda) kullanıcı numaraları ve onay kodu değişmiyecek şekilde yapılsa....

ezax2001

Üyecik
daha önceki kullanıcı no:80361229 onay kodu:2446 1AA9 4DD7 3946
şimdiki kullanıcı no:1093916489
bilgisayarımın anakartı yandı. bilgisayarı yenilemek zorunda kaldım yeniden programı yüklemek için onay kodu rica ediyorum teşekkürler
Mersin Erdemli Müftülüğü