Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun..

Teşekkürler arkadaşlar. Ben de tüm öğretmenlerimizin yarınki öğretmenler gününü kutluyorum ve meslek hayatlarında başarılar diliyorum.

Bir milletin milli, ahlâki ve kültürel yönden güçlü ve medeniyet bakımından kalkınmış olması öğretmenlerinin üstün çalışmalarına bağlıdır. Milli birlik ve beraberliğimizin teminatı öğretmenlerdir.

Bizleri ham bir madde olarak ele alan öğretmenler, üzerimizde titiz, dikkatli ve sabırlı çalışmalar yaparak bizi şekillendirirler. Duygularımıza, ruhumuza, fikirlerimize ve hayata bakışımıza en güzel desenleri verirler.

Bize doğruyu, güzeli, iyiyi, mertliği, milli duyguları ve Atatürk ilkelerine bağlılığı öğreten öğretmenlerimizdir. Biz onların eseriyiz. Sıhhatini, nefesini, enerjisini, gençlik yıllarının hepsini bizim için harcar.

Kısaca Analar doğurur, Öğretmenler yetiştirir.

Bizlerin ve bizden sonra gelecek yeni neslin yetismesinde hicbir fedakarliktan kacinmayan basta forumumuzda bulunan Ögretmenlerimizin olmak üzere Tüm Ögretmenlerimizin 24 KASIM Ögretmenler gününü tüm cerezforum olarak en icten dileklerimizle kutluyoruz.

Ayrica bu ugurda Sehit olmus Ögretmenlerimizide unutmadigimizi ve asla unutmuyacagimizi belirtiyor tüm SEHIT Ögretmenlerimizede ALLAHTAN Rahmet diliyoruz.

ya bi an böyle bi konu hiç açılmadı mı dedim ya...

Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun..Nice güzel Öğretmenler günü geçirmelerini...bol hediye almalarını dilerim Allah'tan...

Öğretmen; sonu olmayan bir cümledir her harfine 40 yıl köle olabileceğin. Ve öğretmen; tek kişidir 40 bin yıl kölesi olsanda hakkını ödeyemeyeceğin!

Öğretmenlerimizin bu güzel günü kutlu olsun..

Geri