Onediyor Cerezforum

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
soz.jpg

yesim434

AdminE
Her sabah uyandığınızda hatırlamanız
gereken şey, mutluluğun başka yerde değil, sadece kendi yüreğinizde olduğudur.
Çünkü huzurun kaynağı dışınızda değil, içinizdedir.

yesim434

AdminE

Seni bu kadar seviyorum diye kendini sakın bir şey zannetme. Çünkü benim seni sevdiğim kadar güzelsin, sana herkesten başka baktığım sürece özelsin...​

Şimdilik acı çekiyorsam, üzülüyorsam ve özlüyorsam seni hala; yokluğuna hemen alışamayacak kadar çok sevdiğimdendir. Yani sen kalbimi kırıyorsun ya, benim kırılganlığım sana olan sevgime aslında. Emin ol o da zamanla son bulacak.
Ama unutma,
Bir gün o kadar mutlu olacağım ki, o kırıklar en çok sana batacak...

yesim434

AdminE

Bazen dönüp gitmek vazgeçmek gerekiyor. Bazen 3-5 gün ağlamayı göze alıp, daha uzun süre ağlamaktan kurtulmak gerekiyor. Sevilmediğini kabul etmelisin bazen. İstenmediğini anlamalısın.​

yesim434

AdminE

Biri Seni Üzdü Diye Hayata Küsmen Niye ? Düşünsene; KöpekLerin DudakLarı Değdi Diye, DenizLer KirLenir Mi !​

yesim434

AdminE
Senin yüreğin güzel olursa, sözün de güzel olur, yolunda güzel olur, Sonun da güzel olur. Kötüler mi? Boş ver onları sen, herkes hakkettiğini elbet bir gün bulur.

yesim434

AdminE
chat yaparken ne kadar dürüstüz? Sizce dürüst olmalı mıyız? Karşımızdakine ne kadar güvenmeliyiz?
Bence insanlar chat ortamında daha rahatlar.. Ama Türkiyedeki sohbet serverlarında insanlar dürüst değil..
Herkes amacına ulaşmak için istediği kılığa bürünebiliyor..