• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Pembeli Havlu Kenarım:)

• Konuyu açan Konuyu açan ZeyNoO
  • Açılış tarihi Açılış tarihi

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Tamamını çekip eklemedim çünkü daha kurdelada geçirilecek ona:) Evde olmadığımdan kurdelasız şu an :) Daha sonra unutmazsam kurdelalı olarakta eklicem:) Telefon çekimi olduğu için biraz soluk çıkmış ama daha yeni örüp bitirdim Yatak Odası Peçete Örneğim.. 'den önce :)

P7dO0.webp

Örneklerini çalabiliriz :P :D

Ben örnekler bulmakta zorlanıyorum açıkcası. O yüzden paylaşıyorum. Nette var ama klasik daha çok floş olmayan iplerden eski usulde örülmüş örnekler. Bazılarıda hiç anlaşılmıyor çok küçük çekimler.
Birde insanlar bende olan onda olmasın misali davranıyor. Alt tarafı çeyiz aynı olsa nolacak:)

O yüzden yaptıkça paylaşmayı düşünüyorum böyle. Gerçi yapıpta paylaşmadığım çok var ama sandıktadırlar şu an :D

canım ben elime tığ alsam bi tarafıma batırırım kesin:) amma velakin iş çeyizde bitmiyor kocanın karnını doyurmak lazım. ben çok güzel yemek yaparım:)

Öyle tabiki :) Hep derler zaten bi kızın yeterki bahtı güzel olsun.
Bende güzel yemek yaparımda. Onu da eklemim yaparken dimi :D
Yanlış anlaşılcam sonra :D:D

Ben örnekler bulmakta zorlanıyorum açıkcası. O yüzden paylaşıyorum. Nette var ama klasik daha çok floş olmayan iplerden eski usulde örülmüş örnekler. Bazılarıda hiç anlaşılmıyor çok küçük çekimler.
Birde insanlar bende olan onda olmasın misali davranıyor. Alt tarafı çeyiz aynı olsa nolacak:)

O yüzden yaptıkça paylaşmayı düşünüyorum böyle. Gerçi yapıpta paylaşmadığım çok var ama sandıktadırlar şu an :D

Eskiden çeyizler aynı olmasın örnek istemesinler diye kızlar el işlerini gece yaparlarmış biliyomusun :D

Geri