• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Polimer Kil

cemree

=)=)
V.I.P
Polimer Kil İle Kuzulu Küpe Yapımı

kupe-yapimi.jpg

cemree

=)=)
V.I.P
POLİMER KİL ile farklı boyutlarda renklerde ve özelliklerde kolyeler ve küpeler yapılabilir. Sağlam olacağı gibi size özgü bu takılarda oldukça ilgi çekecektir. Küçük aparatlar yardımı ile yapılan figür takı kutunuzda yer alabilir. Kendinize yapabileceğiniz gibi arkadaşlarınız içinde yapıp size ait bir tasarımı hediye edebilirsiniz.

kupe-yapimi.jpg

cemree

=)=)
V.I.P
POLİMER KİL ile istediğiniz büyüklükte ve özellikte süsler yapabilir bunları evinizde kullanabilirsiniz. Bir çok alanda kullanılabilen bu malzeme ısıya dayanıklıdır. Yapılan figüre eklenilen başka bir aparat ile istenilen alanda kullanılabilir. Dolaplarınızın üzerinde renkleri ve şekilleriyle evinize şirinlik katacaktır. Küçük bir aparatla kolye yada küpe yapılabilen figürler bir mıknatıs yardımıylada buzdolaplarınızı süsleyebilir. Kullanım alanı sadece sizin hayal gücünüze kalmıştır.

spka-yapimi.jpg

cemree

=)=)
V.I.P
Evde yapmak için olan bir tarifi hazırladım ve şekil verdikten sonra pişirmeye geçtim. Az önce mutfağı yakmak üzereydim :D sanırım içine konulan malzemelerden dolayı oldu. Evi berbat bir koku sardı ve duman altı her yer :D Ailem beni bu gece kovmazsa bir daha hiç kovmaz diye düşünüyorum :P :D :D Şaka bir yana gerçekten yakıyordum mutfağı =)))

Gerçekten iğrenç geniz yakan bir koku. Mutfağı son anda kurtardım diyebilirim yoksa BOOOMMM :D

Sonuç: Bu tür malzemelerin hazırlarını kullanın evde yapmayı denemeyin Kemal Sunal filmlerindeki gibi laboratuvar patlayıp kapılar düşebilir :D :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Öyle bir anlatmışsın ki o keskin kokuyu resmen boğazımda hissettim :D Elinin hamuruyla annenin işlerine karışma :D